Newsy"Nie wiemy, jacy są ludzie w show-biznesie". Edyta Pazura nie chce przyjaźnić się z nikim ze środowiska

"Nie wiemy, jacy są ludzie w show-biznesie". Edyta Pazura nie chce przyjaźnić się z nikim ze środowiska

Cezary Pazura, Edyta Pazura
Cezary Pazura, Edyta Pazura
Źródło zdjęć: © KAPIF

29.01.2024 16:37

Edyta Pazura jest nie tylko żoną sławnego męża, ale także przedsiębiorczynią, która rozwija własną markę, influencerką, a przede wszystkim mamą trojga dzieci. Czemu nie zawiera przyjaźni z innymi osobami z show-biznesu? Wyjaśniła to dosadnie w odpowiedzi na pytanie fanki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Edyta Pazura stroni od show-biznesu

Na początku związku z Cezarym Pazurą, Edyta dość chętnie pozowała z nim na ściankach i pojawiała się na branżowych imprezach. Z czasem jednak małżonkowie coraz rzadziej zaczęli pojawiać się na eventach. Z pewnością powodem jest ich spora rodzina i dzieci, które wymagają obecności rodziców w domu. Okazuje się jednak, że jest jeszcze jeden powód.

Edyta Pazura zorganizowała sesję Pytań i odpowiedzi, w której jej fani pytali ją o różne, interesujące ich tematy. Celebrytka zawsze odpowiada bardzo szczerze, nic dziwnego, że internauci coraz śmielej pytają o szeroki zakres nurtujących ich kwestii. Tym razem fanka spytała o przyjaźnie w show-biznesie. Co odrzekła Edyta?

Edyta Pazura nie lubi show-biznesu?

Okazuje się, że małżeństwo Pazurów celowo unika ścianek i show-biznesu. Jest to ich świadoma decyzja.

Jesteśmy skupieni na rodzinie, pracy i tym, co kochamy. Robimy swoje, YouTube, podcasty, firma. Trzymamy się daleko od afer, kłótni i tego, co nam zabiera energię. Nawet jeśli ktoś próbuje nas publicznie zaczepiać, omijamy taką osobę z daleka - wyznała Edyta.

Edyta Pazura stwierdziła nawet, że nie orientuje się, jacy ludzie tworzą show-biznes. Wygląda na to, że ta sfera zupełnie jej nie interesuje.

Spodziewaliście się tego?

Edyta Pazura i Cezary Pazura stronią od show-biznesu
Edyta Pazura i Cezary Pazura stronią od show-biznesu© KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także