Szukaj

Martyna Gliwińska pokazała wyprawkę dla synka. To prezent od Jarosława Bieniuka?

Martyna Gliwińska na swoim Instastory rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące imienia jej synka. Co opublikowała? Czy to prezent od Jarosława Bieniuka?
Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska urodziła synka. Od tego momentu informacje, które pojawiają się w kolorowej prasie, to raczej spekulacje. Dzisiaj jednak celebrytka opublikowała na Instastory pierwsze ubranie dziecka i rozwiała wątpliwości – przynajmniej jeśli chodzi o tę kwestię.

Martyna Gliwińska potwierdziła imię synka

Od momentu, kiedy Martyna Gliwińska zaszła w ciążę z Jarosławem Bieniukiem i zwierzyła się w Na żywo, że mężczyzna do ojcostwa się nie poczuwa, oficjalnie nie odniosła się już ani razu do całej sytuacji. Publikowała na Instagramie zdjęcia, na których prezentowała powiększający się brzuszek, a o ojcu dziecka milczała.

Kiedy urodziła synka, pojawiły się nowe spekulacje na temat tego, czy para jest znowu razem. Wśród publikacji jest też informacja o imieniu dziecka pary. Jednak dopiero dzisiaj, na swoim Instastory Gliwińska potwierdziła, że ma na imię Kazimierz. Opublikowała zdjęcie pierwszej koszuli synka, do której dołączony jest śliniaczek z wyhaftowanym imieniem Kazik. Tym samym ucięła dalsze spekulacje.

Martyna Gliwińska - pierwsze ubranie synka

Martyna Gliwińska – pierwsze ubranie synka

Nie odniosła się w żaden sposób do pojawiających się wieści, że narodziny synka spowodowały odnowienie uczuć łączących ją z Bieniukiem. Nie ma też żadnego oficjalnego komentarza pary na temat tego, że są znowu razem, a nawet planują zamieszkać razem.

Podobno piłkarz chce sprzedać mieszkanie, którego jest współwłaścicielem i wprowadzić się ze swoimi dziećmi do Gliwińskiej. Żadne z nich nie potwierdziło tych rewelacji. Milczą także o rzekomym udziale Jarosława Bieniuka w porodzie i jego codziennych odwiedzinach u synka. Być może w końcu zdecydują się na jakiś komentarz.


Martyna Gliwińska - pierwsze ubranie synka

Martyna Gliwińska - pierwsze ubranie synka

,Martyna-Gliwinska

Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska - brzuszek ciążowy

Martyna Gliwińska - brzuszek ciążowy

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Oo mój synek też będzie miał na imię Kazimierz 🙂 Rodzę za dwa miesiące a już mu kompletuję wyprawkę 🙂 Jak na razie zamówiłam pościel, szlafroki kąpielowe i kocyk z sensillo, zapas pieluch i łóżeczko. Jeszcze dużo przede mną ale mam czas 🙂

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×