Masakra na głowie Marty Manowskiej. Wiatr zrujnował fryzurę gwiazdy. Został jej tylko promienny uśmiech

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska opublikowała wideo prosto z plaży nad Bałtykiem. Zachwytom internautów nie ma końca. Jak ona pięknie wygląda!

Marta Manowska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Po raz pierwszy widzowie zobaczyli ją na ekranach telewizorów w roli prowadzącej program Rolnik szuka żony. Powierzone zadanie wykonała profesjonalnie i z wielki wyczuciem, więc stacja postanowiła zlecić jej kolejne projekty, które przyniosły jej jeszcze większą popularność.

Manowska została gospodynią The Voice Senior oraz Sanatorium miłości, które w krótkim czasie pokochali widzowie. Równie chętnie jest obserwowana w social mediach, gdzie dzieli się z internautami swoją codziennością. W sobotę zachwyciła fanów krótkim wideo z plaży. Zachwytom nie ma końca.

Marta Manowska z włosami rozwianymi przez wiatr. Jak wygląda?

Ostatnio równie głośno co o zawodowych projektach Marty Manowskiej było też o jej życiu uczciwym. Media donosiły o jej rozstaniu z partnerem, a także o kolejnym adoratorze. Wszystkie te rewelacje dziennikarka skomentowała w rozmowie z naszą reporterką. Wyznała, że jej życie jest dużo spokojniejsze niż to, co przedstawiają media:

Co ja bym powiedziała o tej Marcie, którą obserwuję w internecie. Powiedziałabym, że ma bardzo bogate życie, bo naprawdę sinusoida jej rozstań, jej związków, ciąży jest zatrważająca. Ja żyję bardziej stabilnym życiem. Ale mam poczucie, że nie będę miała potrzeby, aby się tym dzielić.

Tymczasem Manowska zachwyciła fanów krótkim wideo z polskiej plaży. Widać na nim, jak rozkoszuje się wiatrem rozwiewającym jej włosy.

Jeden spam. Radość – napisała.

Filmik zachwycił fanów Manowskiej, czego wcale nie zamierzają ukrywać:

 • Naturalna a sexy! Co za Kobieta!!!
 • To jest twoje miejsce.
 • Super fryz!
 • Świetnie wyglądasz.
 • Jak ja Ci zazdroszczę tej plaży i słońca… Super.
 • Cudowna jesteś, chodzące dobro i ciepło.

Komplementy jak najbardziej zasłużone, opalona i uśmiechnięta Marta Manowska wygląda zjawiskowo.


Marta Manowska na plaży

Marta Manowska na plaży

Marta Manowska na plaży

Marta Manowska na plaży

Marta Manowska nad morzem

Marta Manowska nad morzem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Fajna kobieta bardzo ją lubię

 • Julcora pisze:

  Naturalna kobieta. A nie jakieś ulizane monstrum, do tego botoks, usta i policzki naładowane kwasem hialuronowym i sztuczne rzęsy. Pozdrawiam.

 • Gość pisze:

  I to zdjęcie z plaży jest bardzo naturalne. Bez pozowania i tony makijażu. To są prawdziwe zdjęcia z wakacji a nie pozowanie z jedną nóżką na policzkach. Super

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×