Szukaj

Marta Kaczyńska z mężem przyłapani na luksusowej kolacji w najdroższej restauracji w mieście! Tylko Piotr Zieliński wie jak rozniecić kubki smakowe swojej ukochanej!

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński, rozstali się?

Marta Kaczyńska, Piotr Zieliński, rozstali się?

Marta Kaczyńska na kolacji z mężem

Marta Kaczyńska została ostatnio przyłapana przez paparazzi podczas wizyty w najdroższej sopockiej knajpie. Celebrytce towarzyszył jej trzeci mąż, który spełniał każde życzenie swojej księżniczki.

Marta Kaczyńska obecnie przeżywa swoją drugą, a nawet trzecią młodość. Swoje szczęście celebrytka zawdzięcza aktualnemu, trzeciemu już małżonkowi Piotrowi Zielińskiemu. Wcześniej córka Lecha Kaczyńskiego była żoną Piotra Smuniewskiego oraz Marcina Dubienieckiego, z którym ma dwie córki: Martynkę oraz Ewę. Jednak dopiero w ramionach trzeciego małżonka bratanica Jarosława Kaczyńskiego odnalazła prawdziwe szczęście.

W 2018 roku Kaczyńska ponownie powiedziała sakramentalne tak, następnie swojemu ukochanemu Piotrowi urodziła syna Aleksandra. Trzeci małżonek Marty okazał się strzałem w dziesiątkę, Piotr bowiem rozpieszcza Martę i synka nieprawdopodobnie. Z relacji Super Expressu dowiadujemy się, że ostatnio małżonkowie wybrali się na romantyczny obiad do najdroższej sopockiej knajpy, w której serwowane są dania wyjątkowo wykwintne. Marta z ukochanym zajęli stolik znajdujący się przed lokalem, przy okazji mogli podziwiać obłędne nadmorskie widoki. Zakochanym towarzyszył na randce ich 8-miesięczny synek Aleksander.

Wśród dań znajdujących się w menu sopockiej restauracji są krewetki w maślanej emulsji za 55 złotych, turbot atlantycki z pietruszkowym puree za 89 zł, oraz argentyński antrykot za 90 zł. To tylko niektóre frykasy, których mogli skosztować małżonkowie. Mały Aleksander niestety nie skorzystał z dań serwowanych przez szefa kuchni, chłopiec musiał pocieszyć się papką ze słoiczka, którą zgrabnie nakarmiła go mama. Dumny Piotr Zieliński rozkoszował się z kolei zimnym piwkiem.

To się nazywa miłość! Zobaczcie zdjęcia na stronie se.pl.

Córka Marty Kaczyńskiej za chwilę zagrozi Kasi Tusk! Nastolatki marzą o najnowszej modowej zdobyczy Ewy!

Zarobki Marty Kaczyńskiej są bardzo wysokie. Gwiazda żyje w niewyobrażalnym luksusie

Rozmarzona Marta Kaczyńska z rodziną upaja się wiosną! Tak romantycznej fotki w sieci dawno nie było!


Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński spacerowali w dniu wyborów samorządowych

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński spacerowali w dniu wyborów samorządowych

Marta Kaczyńska po porodzie wygląda świetnie

Marta Kaczyńska po porodzie wygląda świetnie

Marta Kaczyńska z mężem i synem spacerowała ulicami Gdyni

Marta Kaczyńska z mężem i synem spacerowała ulicami Gdyni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×