Szukaj

Mark Zuckerberg został ojcem! Wybrał dla córki oryginalne imię i pokazał jej pierwsze zdjęcie

"Chociaż nagłówki gazet najczęściej skupiają się na tym, co złe, mamy nadzieję, że dobro wygra"

Mark Zuckerberg ma córkę August

Mark Zuckerberg spełnia swoje marzenia o wielkiej rodzinie. Założyciel Facebooka pochwalił się na portalu społecznościowym, że po raz drugi został ojcem. 28 sierpnia na świat przyszła jego córka August, która otrzymała imię na cześć… miesiąca narodzin.

Zuckerberg podobnie jak użytkownicy Facebooka podzielił się radosną chwilą ze swojego życia. Opublikował lis, który razem z żoną zadedykował córce:

Kochana August, witaj na świecie! Twoja mama i ja już nie możemy się doczekać, jaka będziesz w przyszłości. Kiedy twoja siostra się urodziła, napisaliśmy list o świecie, w którym chcielibyśmy, żebyście dorastały – świecie z lepszym dostępem do edukacji, niewieloma chorobami, silnymi i tolerancyjnymi społecznościami. Pisaliśmy, że dzięki nauce i technologiom wasze pokolenie będzie miało lepsze życie, niż my mieliśmy, a naszym obowiązkiem jest wcielić to w życie. Chociaż nagłówki gazet najczęściej skupiają się na tym, co złe, mamy nadzieję, że dobro wygra. Jesteśmy optymistami, jeśli chodzi o wasze pokolenie i przyszłość.Będziesz zapracowana, gdy dorośniesz. Mam nadzieję, że znajdziesz czas na to, by wąchać kwiaty, zbierać liście. Mam nadzieję, że będziesz cieszyła się książkami, wymyślać swoje opowiadania. Mam nadzieję, że będziesz jeździć razem z siostrą na karuzeli, aż wypróbujecie każdego konika. Mam nadzieję, że będziesz biegać dookoła domu i ogrodu ile tylko będziesz chciała. I mam nadzieję, że będziesz dużo drzemać. Obyś była śpiochem. Mam jeszcze nadzieję, że śniąc będziesz czuła, jak bardzo cię kochamy – pisze dalej.

Dzieciństwo to magiczny czas. Masz tylko jedną szansę na to, by być dzieckiem, więc nie zmarnuj jej na to, by martwić się o przyszłość. Masz nas, a my zrobimy wszystko, by zapewnić, że świat będzie dla ciebie i innym dzieci dobrym miejscem – dodaje i podkreśla, że właśnie zaczyna się dla całej rodziny kolejna, piękna przygoda.

Wspaniała wiadomość szybko rozeszła się po internecie. Post udostępniono ponad 20 tysięcy razy, a polubił go ponad milion użytkowników.

Przypomnijmy, że Mark Zuckerberg i jego żona Priscilla są rodzicami 2-letniej Max.

Po narodzinach August miliarder zaplanował dwumiesięczny urlop tacierzyński. Wrzesień chce spędzić tylko z córkami, z kolei drugą część wolnego ma zaplanowaną na grudzień. Co ciekawe firma Zuckerberga oferuje aż cztery miesiące urlopu dla rodziców, ponieważ według badań czas spędzony z noworodkami jest dobry dla całej rodziny.

Mark Zuckerberg pokazał urocze zdjęcie córki. Zdradził też, jakie było jej pierwsze słowo. Mama? Tata? Nic z tych rzeczy!

Mark Zuckerberg z córką August

Mark Zuckerberg z córką August

August - córka Marka Zuckerberga

August – córka Marka Zuckerberga


Bill Gates, Mark Zuckerberg czy Michael Bloomberg? Którego z tych biznesmenów lubisz najbardziej?

×