Marina Łuczneko jest łudząco podobna do polskiej gwiazdy lat 70.! Że też wcześniej tego nie zauważyliśmy. Są identyczne!

Marina wygląda jak klon. Czyj?

Marina wygląda jak klon. Czyj?

Co za odkrycie! Ewa Minge zauważyła, że Marina Łuczenko jest bardzo podobna do legendarnej gwiazdy lat 70. Wystarczy spojrzeć na ich zdjęcia. Są identyczne!

Marina Łuczenko od ponad 10 lat plasuje się w czołówce najpopularniejszych polskich piosenkarek. Każdy jej singiel odbija się szerokim echem w mediach, a występy są bacznie analizowane nie tylko przez jej fanów. Ostatnio o gwieździe jest jednak głośno nie tylko za sprawą muzyki, ale również dzięki aktorstwu i macierzyństwu.

Od kiedy Marina urodziła Liama, a następnie po 10 latach wróciła na plan 39 i pół znowu znalazła się w centrum uwagi. Mimo to nikt nie odkrył tego, co Ewa Minge. Okazuje się, że na polskiej scenie muzycznej dawno temu występowała artystka, do której Łuczenko jest łudząco podobno. Obie reprezentują ten sam typ urody. Typ, który podziwiają kobiety i uwielbiają mężczyźni.

Zobacz: Marina Łuczenko pierwszy raz o niani i nieprzespanych nocach. Jakim dzieckiem jest Liam?

Marina Łuczenko - makijaż, Bal TVN 2019

Marina Łuczenko – Bal TVN 2019

Do kogo podobna jest Marina Łuczenko? Ciekawe odkrycie Ewy Minge

Często się zdarza, że osoby rozpoznawalne posiadają swojego sobowtóra. Nie raz i nie dwa w mediach huczało, że największe sławy korzystały z usług dublerów podczas swoich występów. Chyba każdy fan Michaela Jacksona słyszał o tym, że Król Popu miał co najmniej siedmiu naśladowców, którzy zastępowali go, gdy ten nie był w stanie pokazać się na scenie.

Nikt chyba jednak nie przypuszczał, że Łuczenko jest niemal jak klon legendy polskiej muzyki. Wszystko wyszło na jaw za sprawą jednego zdjęcia, które na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła Ewa Minge. Projektantka mody odkryła, że Marina wygląda bardzo podobnie do Elżbiety Starosteckiej, gwiazdy znanej z serialu Trędowata oraz z wielu hitów, w tym z ponadczasowego Za rok, może dwa.

Można ją lubić bądź nie ale ile razy widzę te dziewczynę stwierdzam, że jest tak zjawiskowo piękna jak Elżbieta Starostecka. Kochała się w niej cała męska cześć Polski, a kobiety współczuły jej w Trędowatej okrutnego losu. Gdyby ktoś chciał zrobić ten film na nowo i potrzebował aktorki, to polecam @marina_official. Nie znam osobiście wiec nie wiem jak aktorsko ale są pewne role gdzie trzeba patrzeć patrzeć patrzeć i wzdychać. Nie macie wrażenia , ze uroda tej dziewczyny jest niezwykle podobna do pani Elżbiety z młodych lat i budzi jakiś ponadczasowy romantyzm? – napisała Ewa, dodając: – Dziewczyn ze zdjęcia bym bała się przytulić, z wyglądu eteryczne romantyczki, kruche, delikatne…mogłabym uszkodzić tym moim energetycznym charakterem.

Zobacz: Camila Cabello na MTV VMA 2019 w takiej samej sukience, co Marina Łuczenko! Ale to polska gwiazda była pierwsza!

View this post on Instagram

Można ją lubić bądź nie ale ile razy widzę te dziewczynę stwierdzam , ze jest tak zjawiskowo piękna jak Elżbieta Starostecka . Kochała się w niej cała męska cześć Polski a kobiety współczuły jej w Trędowatej okrutnego losu . Gdyby ktoś chciał zrobić ten film na nowo i potrzebował aktorki , to polecam @marina_official . Nie znam osobiście wiec nie wiem jak aktorsko ale są pewne role gdzie trzeba patrzeć patrzeć patrzeć i wzdychać . Nie macie wrażenia , ze uroda tej dziewczyny jest niezwykle podobna do pani Elżbiety z młodych lat i budzi jakiś ponadczasowy romantyzm ? Szkoda , ze nie ma nikogo z uderzającym podobieństwem Poli Raksy czy Ani Dymnej . Te ostatnią znam osobiście i kocham miłością pierwszą, drugą i trzecia ❤️❤️❤️. Macie swoje typy najpiękniejszych kobiet w naszej kinematografii ? Kogo byście chcieli mieć obok siebie na kolacji ? A do kogo się przytulić ? Bez podtekstów ! Chodzi o sympatie i te magię . Dziewczyn ze zdjęcia bym bała się przytulić , z wyglądu eteryczne romantyczki , kruche, delikatne…mogłabym uszkodzić tym moim energetycznym charakterem ???????????? #ewaminge #evaminge

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Czy Marina jest dobrą aktorką?

O umiejętności aktorskie Mariny raczej nie musimy się martwić. Gwiazda swoją rolą w kontynuacji 39 i pół udowodniła, że posiada niesamowity magnetyzm i talent do gry. Kamera ją kocha, a znajomi związani ze światem filmu namawiają do poszerzenia działalności artystycznej właśnie o aktorstwo.

Jak sama przyznała, przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie i otrzymuje ogromne wsparcie od ekipy, która jest nią zafascynowana:

Ja się czuję jak ryba w wodzie. Dla mnie kamera jest jakąś taką naturalną sprawą. Zawsze wszyscy moi przyjaciele mówili, że ja powinnam być aktorką. Bo jak opowiadam jakieś historie, jakieś żarty to wszyscy po prostu padają i mówią, że muszę coś w tym kierunku robić. Przyznam szczerze, że zaczynam się mocno nad tym zastanawiać bo super się czuję na planie, każdy mnie tam chwali – nie wiem, czy się podlizują  czy nie. Zobaczymy, co widzowie ocenią – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Zobacz: Maja Sablewska opowiedziała o swoich relacjach z Edytą Górniak i Mariną. Powiało chłodem [WIDEO]

Widzowie nie szczędzą Marinie słów uznania, podobnie jak internauci obserwujący profil Ewy Minge. Pod wpisem najsłynniejszej polskiej projektantki możemy przeczytać sporo komplementów pod adresem Łuczenko, jak i samej Elżbiety Starosteckiej:

  • Kocham! Uwielbiam Marinę. I prywatnie i służbowo. Jest piękna i ma piękna duszę. Nigdy nie odmówiła mi pomocy – napisała Marta Wojtal, fotografka gwiazd.
  • Zgadzam się. Podobieństwo MEGA.
  • Faktycznie podobne. Zanim przeczytałam, pomyślałam, że to jej mama. Marina ma fenomenalną urodę, zgadzam się w 100 proc.
  • To prawda, bardzo podobne. Uwielbiam „Trędowatą”.

Po takiej fali komentarzy raczej ciężko nie zgodzić się z odkryciem Ewy Minge. Że też wcześniej tego nie zauważyliśmy…

Elżbieta Starostecka obecnie

Elżbieta Starostecka obecnie

Kim jest Elżbieta Starostecka?

Elżbieta Starostecka niedawno świętowała 76 urodziny. Jest polską aktorką i piosenkarką, która zdobyła uznanie publiczności rolą Stefanii Rudeckiej w filmie Trędowata (1976). Zagrała także w takich ponadczasowych hitach jak: Lalka, Czarne chmury czy Noce i dnie. Nagrała kilka piosenek, spośród których największym hitem okazała się Za rok, może dwa, z którą wystąpiła na festiwalu w Opolu w 1978 roku. Prywatnie jest żoną kompozytora, Włodzimierza Korcza, z którym ma syna Kamila Jerzego (ur. 1971) oraz córkę Annę Marię (ur. 1982).


Elżbieta Starostecka obecnie

Elżbieta Starostecka obecnie

Elżbieta Starostecka obecnie

Elżbieta Starostecka obecnie

Marina Łuczenko na gali JOY 2019

Marina Łuczenko na gali JOY 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×