Marina pokazała, jak naśladuje Dagmarę Kaźmierską. Padły wulgaryzmy! Mamy godną następczynię królowej życia [WIDEO]

Marina, Dagmara Kaźmierska

Marina, Dagmara Kaźmierska

Marina pokazała, jak parodiuje Dagmarę Kaźmierską. Ten film to po prostu mistrzostwo! Wokalistka pasuje na nową królową życia? 

Marina pochodzi z Winnicy w Ukrainie. Jako dwuletnia dziewczynka przyjechała do Polski, z której pochodzili jej dziadkowie. Od wczesnego dzieciństwa para się śpiewem. W 2003 roku próbowała zakwalifikować się na 1. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Niecałą dekadę później na rynku muzycznym ukazał się jej pierwszy album studyjny. Kolejne krążki wyszły w 2017 i 2020 roku.

Dalszej popularności przysporzył wokalistce ślub z zawodnikiem naszej reprezentacji narodowej, Wojciechem Szczęsnym. Para sformalizowała związek w 2016 roku. Na ich weselu wystąpił znany na całym świecie brytyjski artysta, James Arthur. Małżonkowie doczekali się jednego dziecka, syna Liama, który przyszedł na świat blisko pięć lat temu.

Małżonka wspiera męża nie tylko w grze na boisku, ale również prowadzi z nim biznesy. Państwo Szczęśni kupują ziemie i nieruchomości, a potem sprzedają je z zyskiem. Chcą na dobre wejść w deweloperkę, gdy Wojtek przejdzie na sportową emeryturę. Więcej na ten temat powiedziała reporterce Jastrząb Post:

Deweloperka, projektowanie. Chciałby pewnie się doszkolić w tym temacie, a jak skończy karierę, to będzie miał więcej czasu. My już się zajmujemy takimi rzeczami. Kupujemy nowe ziemie, inwestycje. Inwestujemy w ziemie i nowe nieruchomości. Sprzedajemy je itd.

Marina parodiuje Dagmarę Kaźmierską. Wideo

Piosenkarka aktywnie działa w social mediach. Jakiś czas temu nagrała film na TikToku, w którym sparodiowała Dagmarę Kaźmierską – jedną z bohaterek show TTV, Królowe życia. Wideo trafiło teraz na Instagram, gdzie zyskało popularność. Widać na nim, jak Marina żywiołowo gestykuluje, a w tle słychać słowa wypowiadane przez Dagmarę.

W pewnym momencie padły wulgaryzmy, tak bardzo charakterystyczne dla ekspresyjnego stylu królowej życia:

Parodia spodobała się internautom, którzy zasypali Marinę „lajkami”.

Dajcie znać, czy żona Wojtka Szczęsnego nadałaby się na następczynię królowej życia.


Marina parodiuje Dagmarę Kaźmierską

Marina parodiuje Dagmarę Kaźmierską

Dagmara Kaźmierska jako 18-latka

Dagmara Kaźmierska jako 18-latka

Marina parodiuje Dagmarę Kaźmierską

Marina parodiuje Dagmarę Kaźmierską

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×