Szukaj

Nie zgadniecie jakie szalone ferie Marina Łuczenko zaserwowała swoim chłopakom! Jest bardzo romantycznie, ale trochę zimno!

Marina Łuczenko z Liamem w Zakopanem

Marina Łuczenko prosto z obozu kondycyjnego Anny Lewandowskiej, postanowiła odpocząć, zatem zabrała swojego synka na zimowe polskie ferie. Piosenkarka wraz z mężem – Wojtkiem Szczęsnym szaleje w Zakopanem.

Rok temu spełniło się jedno z największych marzeń Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego. Wówczas to małżonkowie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – słodkiego synka o imieniu Liam. Chłopiec urodził się w momencie, gdy media żyły jeszcze narodzinami Klary Lewandowskiej, zatem Marina nieco rozładowała ten monotematyczny nawał informacji.

Od czasu gdy piosenkarka została szczęśliwą mamą, wiele się w jej życiu zmieniło. Marina poważnie myśli o powrocie na scenę muzyczną, wydała nawet nowy singiel, który bardzo przypadł do gustu jej fanom. Jednak napięty grafik żony popularnego piłkarza Juventusu, nie pozwala jej na częste wizyty w Polsce. Marina wraz z Wojtkiem każdą wolną chwilę spędzają razem, najczęściej w luksusowych kurortach.

Ostatnio jednak małżonkowie postanowili spędzić ferie w Polsce, zatem pojawili się w modnym ostatnio Zakopanem. Na profilu żony polskiego bramkarza pojawiła się już słodka fotka rodzinna. Na zdjęciu widzimy stylową młoda mamę, modnego sportowego tatę oraz małego Liama.

Miłość w Zakopanem ???????? – napisała Marina

Fanki piosenkarki natychmiast skomentowały zdjęcie Mariny. Internautki były zachwycone jej stylizacją oraz gratulowały szczęścia rodzinnego. Niektórzy komentowali także wzrost Szczęsnego.

Jak na bramkarza to dobry wzrost

Moje ulubione miejsce w Zakopanem

Można być w różnych miastach świata, a do Zakopanego i tak zawsze przyjemnie wrócić

Jak ja was uwielbiam

Zobaczcie jak prezentują się modni rodzice z dzieckiem w Zakopanem

Marina Łuczenko opływa w luksusy! Jej wypasiona kuchnia spełniłaby wymagania nawet Magdy Gessler!

Marina wylewa siódme poty na obozie Anny Lewandowskiej! To jej pierwszy raz!

Marina Łuczenko nawet na obozie treningowym wygląda jak z wybiegu! Jej kurtka to prawdziwy hit

 


Anna Lewandowska vs Marina Łuczenko. Która lepsza?

×