Szukaj

Dieta Anny Lewandowskiej i prezenty od Wojciecha Szczęsnego. Tak wygląda życie Mariny po porodzie!

Marina Łuczenko rozpieszczana po porodzie

Marina Łuczenko rozpieszczana po porodzie

Plotki o ciąży Mariny Łuczenko krążyły po mediach konsekwentnie i długo. Wojciech Szczęsny i jego piękna ukochana albo je dementowali, albo odmawiali komentarza w sprawie i zapewne gdyby nie niefortunne spotkanie trzeciego stopnia z paparazzi, trzymali by tę niesamowitą nowinę w tajemnicy do samego końca. Fani byli jednak zachwyceni i z przyjemnością podziwiali, jak brzuszek wokalistki rośnie niczym na drożdżach, a Marina chętnie chwaliła się nim w social mediach, gdy prawda wyszła na jaw.

Gdy 30 czerwca na świecie pojawił się Liam, para nie posiadała się z radości. Szczęsny na swoim Instagramie wypisywał peany pod adresem żony:

30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn – Liam! Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje!

…a Anna Lewandowska powitała ją w gronie mam:

Witaj w gronie Mam Marinka. Witamy Malutkiego – napisała trenerka Polek

Teraz oboje próbują ją rozpieszczać jak tylko się da. Marina na InstaStory pochwaliła się potężnym bukietem róż, które otrzymała w prezencie od swojego ukochanego męża. Szczęsny nie posiada się z radości, zwłaszcza, że ich pierwsze dziecko okazało się być chłopcem. Dla każdego mężczyzny (niezależnie od tego co twierdzi) jest to ogromny powód do dumy!

Na kolejnym zdjęciu Marina pochwaliła się również dietą pudełkową, która ma jej pomóc w odzyskaniu sylwetki sprzed ciąży, a która niewątpliwie była prezentem od Lewandowskiej. Nie jest tajemnicą, że Łuczenko ćwiczy ze swoją przyjaciółką i że łączy je wyjątkowa relacja, nic więc dziwnego, że Anna chciała sprawić jej przyjemność – łącząc miłe z pożytecznym!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Marina urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Marina Łuczenko jako pierwsza WAG zabrała głos w sprawie przegranego meczu Polski z Kolumbią. Jej wpis udostępniły tysiące kibiców

Marina z całych sił kibicuje Wojtkowi Szczęsnemu na Mundialu! Z tej okazji zaprezentowała pięknie zaokrąglony brzuszek


Czy podoba Ci się Marina Łuczenko?

×