Anna Lewandowska i Marina Łuczenko pokazały swoje śliczne dzieci w Grecji! Są także sławni mężowie oraz odkryte opalone ciała!

Marina i Anna Lewandowska z dziećmi

Marina i Anna Lewandowska z dziećmi

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko chwalą się swoimi pociechami na rodzinnych wakacjach w Grecji. WAGs oprócz słodkich bobasów zaprezentowały także kolejne kreacje oraz swoje opalone ciała.

Anna Lewandowska ze swoją przyjaciółką Mariną Łuczenko zabrały mężów oraz swoje dzieci na rodzinne wakacje do Grecji. Małżeństwa już kolejny raz bawią się w swoim gronie na pięknych plażach greckiej wyspy Mykonos. WAGs specjalnie dla swoich małżonków organizują spektakularną rewię mody, dziewczyny przebierają się prawie jak na Fashion Weeku. Dziewczyny zaprezentowały także swoje opalone ciała. Przyszedł więc czas na prezentację dzieci.

Na Instagramie Anny i Mariny pojawiły się śliczne rodzinne fotografie z pociechami oraz mężami. Do zdjęć są dołączone wzruszające komentarze:

Na wspólny wypoczynek czekamy cały rok
Moment kiedy mamy czas tylko dla siebie, nic nas nie goni i sami wyznaczamy rytm dnia
To nasz czas, czas dla rodziny  i najbliższych, czas na spontaniczne wygłupy, miłe rozmowy i radość
Bardzo żałuję, że nie możemy częściej złapać takiej równowagi. Ale, jak już wspominałam, jestem wdzięczna za „tu i teraz” Dużo radości sprawia mi patrzenie na otaczające widoki, uwiecznianie tego na zdjęciach
W głowie tworzą się nowe pomysły, szykują wyjazdy, ciekawe spotkania, wyzwania.. Planuję powiększenie gamy produktów związanych z moimi markami oraz coś totalnie nowego. Domyślacie się co będzie następne
Jestem taka szczęśliwa  Ale póki co ładuję jeszcze baterie. I czuję pełne wsparcie mojej rodziny. Lewciu❤️
A Wam Kochani baaardzo dziękuję za tak fajną aktywność w akcji #jesteswyjatkowa  Mam takie przeczucie, że dzięki temu wielu osobom wzrośnie poczucie pewności siebie.

Bo o to w tym wszystkim chodzi❤️
Dobrego dnia wszystkim! – napisała Anna Lewandowska

Żona Lewego zaprezentowała przy okazji swoje pięknie opalone ciało. Marina natomiast wystąpiła w ślicznej sukience. Przy jej zdjęciu również pojawił się czarujący komentarz:

Jestem wdzięczna za moją rodzinę. Czekamy na te wakacje cały rok by wreszcie być razem 24/7 – napisała Marina

Która z par wypadła lepiej w tle greckiego słońca?

View this post on Instagram

We wait for our holidays together all year long. ✌️ The moment when we have time only for ourselves, we dont have to do anything, and the rhythm of the day is determined by ourselves???? It's our time, time for family ????‍????‍????and loved ones, time for being spontaneous , having pleasant conversations and joy. ▫️ I often regret that we can not catch such balance more often. But I am grateful for "here and now"???????? __________________ Na wspólny wypoczynek czekamy cały rok ???????? Moment kiedy mamy czas tylko dla siebie, nic nas nie goni i sami wyznaczamy rytm dnia ???????????? ▫️ To nasz czas, czas dla rodziny ????‍????‍???? i najbliższych, czas na spontaniczne wygłupy, miłe rozmowy i radość???????????? ▫️ Bardzo żałuję, że nie możemy częściej złapać takiej równowagi. Ale, jak już wspominałam, jestem wdzięczna za „tu i teraz”???????? ▫️ Dużo radości sprawia mi patrzenie na otaczające widoki, uwiecznianie tego na zdjęciach???? W głowie tworzą się nowe pomysły, szykują wyjazdy, ciekawe spotkania, wyzwania.. Planuję powiększenie gamy produktów związanych z moimi markami oraz coś totalnie nowego. Domyślacie się co będzie następne????????? ▫️ Jestem taka szczęśliwa!???? Ale póki co ładuję jeszcze baterie. I czuję pełne wsparcie mojej rodziny. Lewciu❤️???? @_rl9 ▫️ A Wam Kochani baaardzo dziękuję za tak fajną aktywność w akcji #jesteswyjatkowa ???? Mam takie przeczucie, że dzięki temu wielu osobom wzrośnie poczucie pewności siebie. Bo o to w tym wszystkim chodzi❤️ Dobrego dnia wszystkim! ______________ #annalewandowska #powercouple #RAL #happylife #family #friends #lovemylife

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Zobacz: Anna Lewandowska i Marina Łuczenko z mężami pławią się w luksusach podczas wakacji! Pokazały swój prywatny samolot!

Zobacz: Marina Łuczenko pokazała się w bikini rok po porodzie! Jej forma jest imponująca! Co za brzuch!

Zobacz: Marina Łuczenko w sobotę nie dotarła do “Dzień Dobry TVN”. Tomasz Karolak zdradził powód jej nieobecności


Anna Lewandowska & Robert Lewandowski z córką

Anna Lewandowska & Robert Lewandowski z córką

Marina Łuczenko & Wojtek Szczęsny z synkiem

Marina Łuczenko & Wojtek Szczęsny z synkiem

Marina Łuczenko & Wojtek Szczęsny z synkiem

Marina Łuczenko & Wojtek Szczęsny z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×