Wirtualna Polska

Maria Konarowska pokazała, jak karmi piersią. Nie zostawiła nic dla wyobraźni. Odważnie

Maria Konarowska pokazała, jak karmi piersią. Nie zostawiła nic dla wyobraźni. Odważnie

Maria Konarowska z córką

Maria Konarowska poruszyła temat ząbkowania u dzieci, a do swojego wpisu dołączyła odważne zdjęcie. Aktorka pokazała, jak karmi córkę piersią. Fotografia jest bardzo wprost, co nie umknęło uwadze internautów.

Wirtualna Polska

Maria Konarowska w listopadzie ogłosiła, że urodziła swoje pierwsze dziecko. Od tego czasu na Instagramie prezentuje głównie zdjęcia, na których możemy podziwiać, jak spełnia się w roli matki. Jej profil obserwuje już ponad 50 tysięcy osób. Nic dziwnego. Aktorka nie owija w bawełnę, i chętnie opowiada nie tylko o blaskach, ale też cieniach macierzyństwa. Porusza problemy, z którymi zmaga się każda kobieta debiutująca w roli rodzica.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Maria Konarowska karmi piersią Gaję. Odważne zdjęcie

Fani Marii mogą podglądać w sieci, jak bardzo zmieniło się jej życie, od kiedy została mamą. Ostatni post wywołał jednak podział wśród jej odbiorców. Wszystko za sprawą odważnej publikacji, na której pokazała, jak karmi piersią swoją córeczkę. Choć nie jest to pierwsza tego typu fotografia, jaką udostępniła w internecie, to zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych.

Większość internautów jest zachowana zdjęciem, które nie pozostawia niczego dla wyobraźni. Zdecydowana większość odbiorców podziwia odwagę finalistki Azji Express i gratuluje jej propagowania stylu życia, który doskonale zna każda matka. Nie brakuje jednak opinii, że karmienie dziecka jest niezwykle intymnym momentem, którym Konarowska nie powinna chwalić się publicznie. Zwłaszcza że zaprezentowane zdjęcie jest bardzo wprost.

Co ciekawe Maria w swoim wpisie wspomina nie o karmieniu, a o ząbkowaniu. Przyznaje, że w przypadku jej córeczki „zęby się wloką”, a nawet „zastanawiają się, czy przyjść”. Przy okazji apeluje do innych matek, by nie „nie porównywały etapów wzrastania swoich maluchów w każdym szczególe” (cały wpis poniżej).

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

View this post on Instagram

Do Mam, które piszą do mnie z pytaniami czy Gaja juz ”TO” ma? Czy Gaja już „TO” robi? Do Mam, które się martwią, że ich pociechy są z czymś jeszcze w tyle…??Rozumiem Wasz niepokój i wiele razy przeszła mi przez głowę myśl, że może Gaja już coś POWINNA mieć, robić itd, ale bardzo staram się pamiętać o tym, że to jest bez sensu…Weźmy chociaż przykład zębów…W Naszym przypadku, sformułowanie ??„zęby IDĄ” ??powinno brzmieć, albo: „zęby się wloką” albo np „zęby się zastanawiają czy przyjść” ???Zupełnie się im nie spieszyło, za co jestem i wdzięczna (bo długo nie wiedziałam co to znaczy zostać gryzakiem) i też się trochę martwiłam, bo większość ziomalów i ziomalek z tego samego miesiąca przyjścia na świat ??, mają już czasem cały garniturek…??? Padło nawet kilka zdań obok mnie, że „JAK TO jeszcze nie ma zębów? Już dawno powinna mieć pierwszy,”? Ja jednak starałam się nie panikować i cierpliwie przyglądać się Gajeczce, nie przeszkadzać swoją zaborczą chęcią kontrolowania jej rozwoju fizycznego ?? No i po, mniej więcej czterech miesiącach objawów ząbkowania (jak nie więcej) ??????, w połowie jej 10ego miesiąca życia, w końcu się POJAWIŁ ?? pierwszy wyczekany, lewy dolny gość ????❣️czyli HURRRRA i AłłłA w jednym???? #momlife ? Także MAMY, nie porównujcie etapów wzrastania swoich maluchów w każdym szczególe…Czy widziałyście kiedyś dorosłego, który nie nauczył się siadać, chodzić, nie wyrosły mu zęby albo nie poszerzył diety i jest cały czas na cycku? ??????Raczej odpowiedź brzmi: grube ??NIE?? Dlatego ❣️NIE MARTWCIE SIĘ ❣️Cieszcie się każdą chwilą i zaufajcie swojemu dziecku i jego timingowi rozwoju ? WSZYSTKO przyjdzie w swoim czasie, każde dziecko ma swój rytm ??? ❤️ #keepcalm ??‍♀️ . . #zębyidą #macierzyństwo #motherhood #mother #karmieniepiersią #ząbkowanie #breastfeeding #normalisebreastfeeding ?

A post shared by Maria Konarowska (@mariakonarowska) on

Fanki nie ukrywają, że potrzebowały głosu rozsądku, na jaki zdobyła się ich ulubienica:

  • Bardzo dziś potrzebowałam takiego postu! Po prostu dziękuję.
  • Każde dziecko jest indywidualnością. Wszystko ma swój czas. Nie wolno porownywac. Ponoc do 3 roku zycia między dziećmi mogą być nawet 6 miesięczne różnice w rozwoju czegoś. Uściski dla was dziewczyny.
  • Święte słowa, pozdrawiam wraz z 10-cio miesięczną córcią.
  • Bardzo mądrze napisane.
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Na szczęście Maria nie przejmuje się głosami krytyków i robi dokładnie to, na co ma ochotę. Do tego chętnie prezentuje świetną figurę. Jak twierdzą jej fani – to dowodzi, że nawet po porodzie można mieć ładne, zgrabne ciało. Wystarczy odrobina ruchu, którego przy małym dziecku z pewnością nie brakuje.

View this post on Instagram

Poprosiłam Oktawiana, żeby zrobił mi w ciągu dnia jakieś ładne zdjęcie, uwiecznił jakąś naszą fajną chwilę…Przesłał mi to ?? nawet nie będę sięgać po filtr czy coś…? W pierwszym odruchu chciałam skasować i pokierować umysłem, okiem i ręką ukochanego tak, żeby uwiecznił jednak jakoś ładniejszy kadr, mnie w lepszej pozycji, chwilę jakąś donioślejszą może…a potem sobie uświadomiłam… jak ja mam mózg przeprany tymi sztucznie stworzonymi momentami z filtrem ?jak ograniczone jest myślenie kiedy na chwilę straci się czujność i świadomość zwykłego, pięknego samego w sobie życia ? I tak oto wstawiam tę chwilę PRAWDZIWĄ, widzianą oczami mojego mężczyzny, wspaniałego taty Gai, faceta, który właśnie taki moment uznaje za piękny i takie mu się podobamy najbardziej, co zrobić ???‍♀️?? #momlife #reality P.s TAK, Karmię Gaję piersią kiedy jem obiad #multitasking ??‍♀️? . . #rodzina #macierzyństwo #oczamitaty #miłość #karmieniepiersią #mamzcorka #mother #motheranddaughter #breastfeeding #truestory #motherhoodwithnofilter #macierzyństwobezfiltra

A post shared by Maria Konarowska (@mariakonarowska) on

Wirtualna Polska


Maria Konarowska karmi córkę piersią

Maria Konarowska karmi córkę piersią

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Maria Konarowska

Maria Konarowska

Maria Konarowska

Maria Konarowska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×