Szukaj

Nostalgiczny wpis Marcina Prokopa. Pisze o nieszczęśliwej miłości. Fani węszą kryzys w małżeństwie

Marcin Prokop z żoną

Marcin Prokop z żoną

Marcin Prokop wprost z wanny pełnej gorącej wody opublikował bardzo nostalgiczny wpis. Mówi między innymi o złamanym sercu, a jego fani węszą kryzys w małżeństwie idola.

Marcin Prokop zaskoczył swoich fanów najnowszym wpisem na Instagramie. W piątkowy wieczór dodał wpis wprost z wanny. Leży zanurzony w gorącą wodę i pisze o nieszczęśliwej miłości. Natychmiast pojawiły się podejrzenia, że dziennikarz przechodzi kryzys małżeński.

Marcin Prokop ma kryzys w małżeństwie?

Listopadowy wieczór, piątek, na zewnątrz deszcz, wiatr, zimno… Co tu robić? Najlepiej wziąć gorącą kąpiel w przyjemnym zapachu, idąc śladem Marcina Prokopa. Wszystko wydaje się logiczne i kuszące. Jednak kiedy fani przeczytali opis do zdjęcia, na którym ich idol pławi się w wodzie z emulsją, zaniepokoili się nie na żarty.

Dziennikarz pisze też o muzyce, która otula go oprócz wody. Zachęca do wysłuchania płyty zespołu Deus, zwłaszcza osoby, które miały złamane serce i przeżyły rozpad relacji z ukochaną osobą.

zatapiam się w piątkowym wieczorze. otula mnie nie tylko ciepła woda z emulsją, nawilżającą zrogowaciałe pięty ale również muzyka. płyta zespołu deus „the ideal crash”. nie znacie? poznajcie. dziś, kiedy na zewnątrz nie ma niczego, oprócz deszczu, jest na to idealny moment. to jeden z tych wybitnych, a niedocenionych albumów, który zasługuje na znacznie więcej uwagi, niż kiedykolwiek dostał. piosenki o złamanym sercu zwykle pachną na kilometr łzawym banałem. ale nie tutaj. oprócz muzyki – rozpinającej się pomiędzy intymnym szeptem, sączonym do ucha powoli jak melasa, a narastającą kaskadą sprzężonych gitar – źródłem mocy są tutaj teksty. jeśli w rock’n’rollu jest miejsce na poezję (a jest), to tutaj rozgościła się ona w każdym wersie. wykąpcie się w niej razem ze mną. zwłaszcza jeśli kiedykolwiek byliście zakochani i wam nie wyszło.

View this post on Instagram

zatapiam się w piątkowym wieczorze. otula mnie nie tylko ciepła woda z emulsją, nawilżającą zrogowaciałe pięty ale również muzyka. płyta zespołu deus "the ideal crash". nie znacie? poznajcie. dziś, kiedy na zewnątrz nie ma niczego, oprócz deszczu, jest na to idealny moment. to jeden z tych wybitnych, a niedocenionych albumów, który zasługuje na znacznie więcej uwagi, niż kiedykolwiek dostał. piosenki o złamanym sercu zwykle pachną na kilometr łzawym banałem. ale nie tutaj. oprócz muzyki – rozpinającej się pomiędzy intymnym szeptem, sączonym do ucha powoli jak melasa, a narastającą kaskadą sprzężonych gitar – źródłem mocy są tutaj teksty. jeśli w rock'n'rollu jest miejsce na poezję (a jest), to tutaj rozgościła się ona w każdym wersie. wykąpcie się w niej razem ze mną. zwłaszcza jeśli kiedykolwiek byliście zakochani i wam nie wyszło. #stay #by #my #side #its #sexy #w #piatki #leze #w #wannie

A post shared by Marcin Prokop (@_marcinprokop_) on

Nostalgia Prokopa wywołała troskę stanem jego małżeństwa. Fani dopytują, czy wszystko dobrze. Prokop nie komentuje podejrzeń, ale możemy się domyślać, że to tylko jesienny, albo kwarantannowy blues dopadł dziennikarza.

Kim jest żona Marcina Prokopa?

Marcin Prokop i Maria Prażuch-Prokop są ze sobą od 17 lat, od chwili, kiedy się poznali. Przez przypadek trafili na tę samą imprezę. Dziennikarz miał wtedy bardzo poukładane życie i stronił od wszelkich szaleństw. Wtedy los postawił na jego drodze kogoś z całkiem innym temperamentem – szaloną joginkę z burzą loków, która została jego żoną.

Marcin Prokop i Maria Prażuch pobrali się w 2011 roku w Portugalii podczas rodzinnych wakacji. Byli już wtedy rodzicami Zofii.

Żona prezentera nie udziela się w mediach, ale jest za to bardzo aktywna na Instagramie. Dzięki temu możemy podpatrzeć, że jedną z jej wielu pasji jest między innymi jazda na nartach. Zawodowo Maria Prażuch zajmuje się jogą i jest instruktorką w jednej z warszawskich szkół, a także jest menadżerką gwiazd.


Marcin Prokop w wannie

Marcin Prokop w wannie

Marcin Prokop z żoną

Marcin Prokop z żoną

Marcin Prokop z żoną Marią Prażuch

Marcin Prokop z żoną Marią Prażuch

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×