Szukaj

Marcelina Zawadzka dostała nowy program! Ma szansę przebić popularnością „Taniec z Gwiazdami”

Marcelina Zawadzka poprowadzi nowy program

Marcelina Zawadzka poprowadzi nowy program

Kariera Marceliny Zawadzkiej w mediach rozwija się wręcz podręcznikowo. Od uczestniczki w konkursach Miss do gwiazdy telewizji śniadaniowej i ulubienicy social mediów. Marcelina radzi sobie w show-biznesie znakomicie, a widzowie ją uwielbiają. Wygląda na to, że uwielbiają ją również władze TVP, bo Zawadzka właśnie dostała propozycję prowadzenia nowego programu na antenie stacji. Miałby pojawić się tam w wiosennej ramówce i zakasować konkurencję.

TVP najwyraźniej pozazdrościła Polsatowi i postanowiła sięgnąć do głębokich i szerokich zasobów zagranicznych formatów, by zdobyć swój własny program taneczny. Po World of DanceTańcu z Gwiazdami, a także nieco już zapomnianym You Can Dance do Polski nadciąga kompletna nowość. Jeśli wierzyć doniesieniom Flesza, już w wiosennej ramówce stacji pojawi się zupełnie nowy program. Dance, Dance, Dance to zapożyczony z holenderskiej biblioteki program taneczny. Jego formuła przypomina nieco Taniec z Gwiazdami.

W każdym odcinki zobaczymy gwiazdę i profesjonalistę – osiem par w ciągu całego sezonu – którzy będą rywalizować na parkiecie. Różnica? Pary będą musiały odtworzyć układ choreograficzny z najpopularniejszych teledysków, zamiast uczyć się tańców klasycznych do popularnych piosenek. Zapowiada się ciekawie?

Według magazynu castingi już ruszyły, pozostaje więc tylko czekać na oficjalne wiadomości. Marcelina w roli prowadzącej sprawdzi się na pewno śpiewająco. 😉

Zmysłowa Marcelina Zawadzka wystylizowana jak Beyoncé słodko pozuje przy parkometrze! Jej cała stylizacja to hit sezonu!

Gwiazdy na urodzinach Fundacja Wiewiórki Julii: Marcelina Zawadzka, Weronika Książkiewicz, Karolina Szostak

Stylowa Marcelina Zawadzka w szałowej pomarańczowej kurtce wyglądała jak słodka marchewka!


Marcelina Zawadzka - Gwiazdka pełna magii 2018

Marcelina Zawadzka - Gwiazdka pełna magii 2018

Marcelina Zawadzka w lateksowych kozaczkach

Marcelina Zawadzka w lateksowych kozaczkach

Marcelina Zawadzka z telefonem i kosmetyczką

Marcelina Zawadzka z telefonem i kosmetyczką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×