Marcelina na pierwszy dzień wybrała skromną stylizację - białą bluzkę z motylimi rękawami. Włosy luźno położyła na ramionach. Wyglądała nieziemsko!
Fani skomplementowali Marcelinę. Pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Miss Polonia 2011 faktycznie wypadła świetnie. Umiejętnie prowadziła rozmowę i kontynuowała podjęte wątki. Co prawda dało się wyczuć, że jest zestresowania, ale kto z nas by nie był w takiej sytuacji?
Zobaczcie, jak Marcelina się prezentowała w tym ważnym dla niej dniu. Zrobiła sobie selfie z Tomaszem. Wróżymy jej ogromną karierę w dziennikarstwie.