NewsyMarcelina Zawadzka zadebiutowała w roli prowadzącej program śniadaniowy [zdjęcie]

Marcelina Zawadzka zadebiutowała w roli prowadzącej program śniadaniowy [zdjęcie]

Marcelina Zawadzka zadebiutowała w roli prowadzącej program śniadaniowy [zdjęcie]
Izabela Wodzińska
21.08.2015 20:41

Marcelina Zawadzka zadebiutowała jako prowadząca "Pytania na śniadanie". U boku Tomasza Wolnego spisała się świetnie. Po programie podziękowała doświadczonemu dziennikarzowi za pomoc.

Mój debiut - prowadząca pytanie na śniadanie" dziękuję Tomaj ( Tomasz Wolny) za pomoc i zrozumienie wyzwanie - napisała Marcelina

Marcelina na pierwszy dzień wybrała skromną stylizację - białą bluzkę z motylimi rękawami. Włosy luźno położyła na ramionach. Wyglądała nieziemsko!

Fani skomplementowali Marcelinę. Pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.  Miss Polonia 2011 faktycznie wypadła świetnie. Umiejętnie prowadziła rozmowę i kontynuowała podjęte wątki. Co prawda dało się wyczuć, że jest zestresowania, ale kto z nas by nie był w takiej sytuacji?

Uważam, że sobie świetnie poradzi, oczywiście potrzebuje troszkę czasu, ale jak na pierwszy raz, to jest całkiem nieźle Brawo za naturalnośćNaturalna i piękna! Dobry pomysł ze strony TVP2  - komentowali fani Pytania na Śniadanie

Zobaczcie, jak Marcelina się prezentowała w tym ważnym dla niej dniu. Zrobiła sobie selfie z Tomaszem. Wróżymy jej ogromną karierę w dziennikarstwie.

Marcelina Zawadzka zadebiutowała w roli prowadzącej program śniadaniowego
Marcelina Zawadzka zadebiutowała w roli prowadzącej program śniadaniowego
Marcelina Zawadzka zadebiutowała w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie"
Marcelina Zawadzka zadebiutowała w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także