Szukaj

Ciężarna Małgosia Borysewicz wybrała się do fryzjera i przeszła metamorfozę. Jest efekt wow!

Małgosia Borysewicz

Małgosia Borysewicz

Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży. Podczas oczekiwania na maleństwo przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się w sieci. Jak wygląda?

Małgosia w programie Rolnik szuka żony znalazła drugą połówkę. Poznała Pawła Borysewicza, z którym połączyło ją silne uczucie. Było ono na tyle mocne, że przerwało nawet w momencie, w którym kamery opuściły ich codzienność. Para w krótkim czasie stanęła na ślubnym kobiercu i doczekała się pierwszego dziecka.

Borysewicz, o tym, że ich rodzina powiększy się o jeszcze jedną osobę, wyjawiła w Dzień Matki. Właśnie wtedy opublikowała zdjęcia, na których pozuje z dużym, ciążowym brzuchem:

Przed nami trochę czasu do 2 szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! Wszystkie momenty macierzyństwa mają swój urok, jednak usłyszeć od swojego dziecka słowo MAMA. zmiękczyłoby największego twardziela. Kocham te momenty wszystkie! – komentowała rolniczka.

Para powita na świecie córeczkę, o czym Małgosia poinformowała w dniu urodzin Pawła.

Małgosia Borysewicz przeszła metamorfozę. Jak wygląda w nowych włosach?

Borysewicz czas oczekiwania na maleństwo spędza aktywnie. Jak zdradziła w social mediach, na razie czuje się na tyle dobrze, że może pracować. Swoją decyzję skonsultowała z lekarzem, który nie widzi przeciwwskazań. Chociaż wypełnianie obowiązków w ciąży nie jest dla niej łatwe, rolniczka się nie poddaje:

Praca w ciąży jest trudna, tak samo po, ale da się, nawet chyba trzeba. Nic tak do tego nie motywuje, jak dzieci, power na dalsze działanie.

View this post on Instagram

Nie wiem czy mogę, wiem że póki co czuję się na tyle ok, że pracuję. Co prawda w trybie raz dziennie, ale aktywna.Mam takie szczęście, że trafiam na lekarzy, którzy nie każą mi leżeć- oby tak pozostało. Będąc w ciąży z Rysiem spasowałam 3 miechy przed rozwiązaniem-choć pamietam epizod w święta, że aparat w rękach był😯. Jak będzie tym razem? Nie ukrywam, że czuję się od początku gorzej, jestem bardziej czuła na zapachy i takie tam- cieszę się jednak, że aktywna fizycznie podążam za 1,5 rocznym dzieckiem- pracując sobie w ten wkurzający upał🥵. Jak długo tak będzie? Zobaczymy, wiem jednak że będąc aktywna fizycznie łatwiej mi będzie po! Tego się trzymajmy. Często słyszę- dawniej to kobiety to, kobiety tamto: wiecie co na to odpowiadam: to było dawno! Praca jakiś czas temu i postęp medyczny był nieporównywalny do dzisiejszej sytuacji,zwłaszcza na wsi. Nie zapomnę telefonów służbowych o to i o tamto jak leżałam w szpitalu cała w euforii tuż po narodzinach Rysia- teraz po prostu albo odbierze mój mąż 😁albo no cóż: oddzwonimy( na pewno, obiecuję)! Praca w ciąży jest trudna, tak samo po-ale da się, nawet chyba trzeba. Nic tak do tego nie motywuje, jak dzieci, power na dalsze działanie. Pytacie się o przepis na ciasto z malinami, za chwilę wyląduje w komentarzu. Chciałam,by ten post był bardziej rolniczo/ kobiecy. Wszak nie wiem, kiedy następnym razem będę w ciąży, nie wiem w jaki sposób urodzę moją córkę, naprawdę się tego boję i myśl, że zostało mi trochę czasu, daje szansę do wyboru,mojego wyboru, grunt by wszystko było ok!

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Małgosia znajduje nie tylko czas na pracę, ale także na dbanie o siebie. Niedawno odwiedziła fryzjera, czym pochwaliła się na Instastory. Do tej pory miała delikatny blond, połączony z jasnymi odcieniami brązu. Zdecydowała się na zmianę, odświeżając kolor, wybierając chłodny odcień. Rolniczka jedynie delikatnie podjęła końcówki.

Podoba się Wam w takim wydaniu?


Małgosia Borysewicz wybrała się do fryzjera

Małgosia Borysewicz wybrała się do fryzjera

Małgosia Borysewicz pokazała efekt metamorfozy

Małgosia Borysewicz pokazała efekt metamorfozy

Małgosia Borysewicz i Paweł powitają córeczkę

Małgosia Borysewicz i Paweł powitają córeczkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×