Małgosia Borysewicz przez przypadek się wygadała. Wiemy, jakiej płci będzie jej drugie dziecko

Małgosia Borysewicz i Paweł powitają córeczkę

Małgosia Borysewicz i Paweł powitają córeczkę

Małgosia Borysewicz, gwiazda programu Rolnik szuka żony, jest w drugiej ciąży. Przez przypadek zdradziła płeć dziecka. Urodzi chłopca, czy dziewczynkę?

Rolnik szuka żony to program, w którym niektórym udaje się znaleźć drugą połówkę. Takie szczęście miała Małgosia, która w czasie show poznała Pawła Borysewicza. Uczestników połączyło silne uczucie, które przetrwało nawet w momencie, w którym kamery opuściły ich codzienność.

Para stanęła na ślubnym kobiercu, a także doczekała się synka, Rysia. Ich rodzina za kilka miesięcy się powiększy, o czym rolniczka kilka tygodni temu poinformowała na Instagramie. Opublikowała zdjęcia, na których pozuje z dużym, ciążowym brzuchem:

Przed nami trochę czasu do 2 szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! Wszystkie momenty macierzyństwa mają swój urok, jednak usłyszeć od swojego dziecka słowo MAMA. zmiękczyłoby największego twardziela. Kocham te momenty wszystkie! – komentowała rolniczka.

Małgosia Borysewicz zdradziła płeć drugiego dziecka

Od momentu, w którym Borysewicz przekazała wiadomość o ciąży, wiele osób zaczęło się zastanawiać nad płcią drugiego dziecka. Małgosia przez przypadek zdradziła ją w ostatnim poście na Instagramie. W social mediach złożyła życzenia Pawłowi z okazji jego urodzin, które składała w imieniu swoim, Rysia, a także ich córeczki:

Happy birthday Paweł. Choć nasz wieczór miał wyglądać tak, jak na 1 zdjęciu, to natura nam trochę zmieniła plany, a raczej przesunęła, bo weekend przed nami i to sobie odbijemy. Dorwałam się do mężowego telefonu i choć dużo ostatnio na nim zdjęć z naszym synkiem, to mam też takie, które nastrój nam poprawiły????Paweł to optymista i choć czasem i takie dni jak dziś, ten optymizm trochę ostudziły, ale my naprawdę cieszymy się ze swojego normalnego, codziennego życia i ten optymizm staramy się Wam pokazać jak najczęściej❤️ 100 lat mężu! Ode mnie, Rysia i naszej Córeczki.

View this post on Instagram

Happy birthday Paweł ❤️ choć nasz wieczór miał wyglądać tak, jak na 1 zdjęciu, to natura nam trochę zmieniła plany, a raczej przesunęła, bo weekend przed nami i to sobie odbijemy. Dorwałam się do mężowego telefonu i choć dużo ostatnio na nim zdjęć z naszym synkiem, to mam też takie, które nastrój nam poprawiły????Paweł to optymista i choć czasem i takie dni jak dziś, ten optymizm trochę ostudziły, ale my naprawdę cieszymy się ze swojego normalnego, codziennego życia i ten optymizm staramy się Wam pokazać jak najczęściej❤️ 100 lat mężu! Ode mnie, Rysia i naszej Córeczki ❤️❤️❤️❤️❤️ Bo z tych optymistycznych wydarzeń cieszymy się najbardziej.To dla nas najcenniejsze! Ten rok będzie cudowny!

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Internauci w komentarzach składają życzenia, są zachwyceni z płci drugiego dziecka:

  • To jednak będzie córeczka? Super, bardzo Wam gratuluje.
  • Cudowna para…od zawsze wiedziałam ze tak będzie. Wszystkiego dobrego.
  • Wszystkiego najlepszego. Mój syn też dzisiaj obchodzi urodziny.

Czekamy na pierwsze zdjęcia dziewczynki.


Małgosia Borysewicz - płeć drugiego dziecka

Małgosia Borysewicz - płeć drugiego dziecka

Małgosia Borysewicz zdradziła płeć drugiego dziecka

Małgosia Borysewicz zdradziła płeć drugiego dziecka

Małgosia Borysewicz o drugim dziecku

Małgosia Borysewicz o drugim dziecku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×