Szukaj

Znamy nową prowadzącą „The Voice of Poland”. Zaskakujący wybór TVP. To będzie mocny debiut

The Voice of Poland

The Voice of Poland

Marcelina Zawadzka nie poprowadzi The Voice of Poland. Zastąpi ją inna gwiazda polskiej telewizji. O kim mowa? Jak komentuje swoją rolę? 

The Voice of Poland już jesienią po raz jedenasty pojawi się na ekranach telewizorów. Uczestnicy będą walczyć o tytuł najlepszego głosu w Polsce. Wpływ na ich dalsze losy w programie ma jury w składzie: Michał Szpak, Tomson i Baron, Urszula Dudziak oraz – według nieoficjalnych informacjiEdyta Górniak.

Kulisy poprzedniej edycji programu prowadziła Marcelina Zawadzka. Magazyn Flesz potwierdza plotki o tym, że gwiazda nie pojawi się nadchodzącej edycji, do której nagrania ruszą już w sierpniu. Wskazał także jej następczynię. O kim mowa?

Małgorzata Tomaszewska w The Voice of Poland 11

Dwutygodnik podaje, że przygoda Zawadzkiej z The Voice of Poland dobiegła końca. Zastąpi ją Małgorzata Tomaszewska, która potwierdza te informacje. Mówi, że cieszy się z nowego wyzwania:

Kocham wyzwania, a rola współprowadzącej The Voice of Poland na pewno nim będzie — komentuje Tomaszewska w rozmowie z Fleszem.

Dziennikarka nie ukrywa, że łapie ją stres. Zdradziła też, jakie inne obawy jej towarzyszą:

Nie ukrywam, stres jest. Każda produkcja rządzi się swoimi prawami, ale adrenalina, która zawsze się pojawia przy nowych projektach, jest bardzo przyjemna. Jestem bardzo wrażliwą i emocjonalną osobą. Najbardziej boję się… łez! A te na pewno się pojawią, bo na sto procent będę przeżywać stres uczestników — dodaje Małgorzata.

Małgorzata, chociaż na swoim koncie ma spore doświadczenie, zadebiutuje w roli prowadzącej program rozrywkowy, w którym biorą udział inni uczestnicy.

Kim jest Małgorzata Tomaszewska?

Tomaszewska jest prowadzącą Pytanie na śniadanie, w którym występuje w duecie z Olkiem Sikorą. Zastąpiła na tym stanowisku Monikę Zamachowską. Początkowo swoich sił w show-biznesie próbowała jako modelka, później prowadziła program Pudelek show w Telewizji WP. W 2014 roku została prowadzącą w Polsat News program Meteoria. Występowała w Tańcu z gwiazdami, gdzie wraz z partnerem Robertem Kochankiem, odpadła w trzecim odcinku.


Małgorzata Tomaszewska - gwiazdy porannych programów

Małgorzata Tomaszewska - gwiazdy porannych programów

Małgorzata Tomaszewska - Gwiazdy przed studiem Pytania na śniadanie

Małgorzata Tomaszewska - Gwiazdy przed studiem Pytania na śniadanie

Marcelina Zawadzka zaskakuje stylizacją

Marcelina Zawadzka zaskakuje stylizacją

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×