Małgorzata Socha pokazała brzuch po trzech ciążach. Internauci są wstrząśnięci

Malgorzata Socha w bikini

Malgorzata Socha w bikini

Małgorzata Socha raczy nas ostatnio zjawiskowymi zdjęciami z wakacji w Hiszpanii. Najpierw zszokowała fotografią w bardzo skąpych majteczkach, a teraz to! Zobaczcie, jak wygląda w bikini matka trojga dzieci.

Małgorzata Socha zachwyca nas smukłym, wysportowanym ciałem. Aż trudno uwierzyć, że to matka trojga dzieci. Ostatnio opublikowała zdjęcie z wakacji w żółtej bluzie i bardzo malutkich majteczkach. Teraz zadziwia, opalając się w bikini. Od 2013 roku urodziła trójkę dzieci. Gwiazda jest dumną mamą Zosi, Basi i Stanisława, a ciało ma jak nastolatka.

Zobacz: Małgorzata Socha zabrała dzieci na obóz Anny Lewandowskiej. Gwiazda pokazała urocze zdjęcia

Małgorzata Socha w bikini

Po skąpych majteczkach, przyszła pora na bikini. Socha podzieliła się zdjęciem przy basenie w Hiszpanii. Jak ona obłędnie wygląda. Ciało nastolatki. Instagram oszalał.

Nie wracam… #wakacje #nabasenie #kochamlato #justchill #relaxtime #timeforme #sunbathing #holidaygirl #bikini #whitebikini #summerlovers #summerlook #spain #endlesssummer – napisała Małgosia.

Nic dziwnego. Co może być lepszego niż wakacje z rodziną, w pięknym miejscu? No i jeszcze można wygrzewać obłędne ciało w promieniach gorącego słońca.

Zobacz: Małgorzata Socha z mężem na pokazie Gosi Baczyńskiej! Jaka z nich stylowa para!

Małgorzata Socha – internauci komentują zdjęcie w bikini

Trzeba przyznać, że Małgorzata Socha wygląda niezwykle ponętnie, a ciało ma zgrabne, jak supermodelka. Nic dziwnego, że pojawiły się same ochy i achy przy publikacji. Nie obyło się bez  zachwytów ze strony innych gwiazd. Najbardziej wszyscy się podniecają płaskim brzuchem aktorki. Piszą, że to wręcz niemożliwe, mieć takie wymiary po urodzeniu trojga dzieci.

  • O żesz!!!!!! Jaki brzuch! Po trójce dzieci!!!!!  @malgosia_socha czy jak urodzę trzecie też taki będę miała? – pisze zszokowana Zosia Ślotała.
  • Gosia!!!! No z tym brzuchem to już przesadziłaś!!! Wooooow!!! – to Agnieszka Jastrzębska.
  • Piękny brzuch, szacunek wiem ile to pracy.
  • Mega figura po trójce dzieci Pani Małgosiu.
  • Jeju jaka figura, wiem ze Pani biega, ale oprócz tego jeszcze jakieś treningi?

Zachwytom nie ma końca, a znawcy wiedzą, że, żeby mieć taki brzuch i taką figurę, to trzeba wyciskać siódme poty. Nie zawsze tylko dobre geny wystarczą. Gratulujemy Małgosi Sosze formy.

Zobacz: Małgorzata Socha w mikro majtkach i bluzie pręży się na plaży! Małgorzata Rozenek ma poważną konkurencję


Małgorzata Socha w bikini

Małgorzata Socha w bikini

Małgorzata Socha z dziećmi w Hiszpanii

Małgorzata Socha z dziećmi w Hiszpanii

Małgorzata Socha z dziećmi w Hiszpanii

Małgorzata Socha z dziećmi w Hiszpanii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×