Szukaj

Socha i Kukulska zrobiły sobie długi, babski weekend. Zafundowały fanom niezapomniane widoki

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska spotkały się w długi weekend. Opublikowały wspólne zdjęcie na Instagramie. Jak komentują je internauci?

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska udowadniają, że w polskim show-biznesie jest miejsce na prawdziwą przyjaźń. Darzą się sympatią do tego stopnia, że w lutym urządziły córkom bajkowe urodziny, w których trakcie nie brakowało motywów inspirowanych bajką Kraina Lodu. Basia i Laura miały więc lodowy tort, a także stroje, idealnie wpisujące się w klimat produkcji.

Małgorzata, w rozmowie z Jastrząb Post, zdradziła, dlaczego z Natalią zdecydowały się na organizację wydarzenia. Komentowała, że dziewczynki bardzo się lubią i każda z nich marzyła właśnie o takim przyjęciu:

Przede wszystkim to są urodziny moich dzieci, więc chce, żeby to one były szczęśliwe, więc gdy mogę spełnić ich marzenie, to jest to dla mnie bardzo miłe, bo to było takim marzeniem Laury i Basi. Są na tym etapie, że właśnie to była Kraina Lodu. Obydwie marzyły o takich urodzinach – mówiła Małgorzata Socha.

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska spotkały się w trakcie długiego weekendu

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska nie tylko zorganizowały urodziny córek, ale także spotkały się w niedzielę na Mazurach. Dowodem jest zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie aktorki. Panie zafundowały fanom niezapomniane widoki, pozując obok siebie. Bez makijażów, z uśmiechami na twarzy, tuż za nimi rozciąga się przepiękny krajobraz:

Czasem dobrze wpaść na łono natury chociaż na kilka godzin… wystarczy, żeby zrobić reset. Dziękuję @natalia.kukulska za piękny dzień!! – podpisała zdjęcie Małgorzata.

Zachwyceni internauci komentują zdjęcie, doceniając urok fotografii:

  • Moje dwie ulubione Panie (do tego super mamy i prawdziwie artystyczne dusze) na jednej fotografii.
  • Pozdrawiam serdecznie obie Panie. Moją ulubioną piosenkarkę i aktorkę. Ładne widoki.
  • 40 is new 20. Śliczne jesteście! Bez tych mejkapow, światła czy filtrów. To bardzo ważne, żeby kobiety widziały „celebrities” takimi, jakimi są, normalnymi, naturalnymi, fajnymi babkami.

Oprócz zdjęć z Kukulską Socha opublikowała zdjęcia, na których pokazuje mazurski krajobraz. Widoki robią wrażenie.


Małgorzata Socha i Natalia Kukulska spotkały się podczas długiego weekendu

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska spotkały się podczas długiego weekendu

Małgorzata Socha wybrała się na Mazury

Małgorzata Socha wybrała się na Mazury

Małgorzata Socha na Mazurach

Małgorzata Socha na Mazurach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×