Szukaj

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska połączyły siły! Wymyśliły coś obłędnego dla swoich córeczek [WIDEO]

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska wyprawiły córkom urodziny

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska wyprawiły córkom urodziny

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska wyprawiły wspólne urodziny dla córek. Laura i Basia miały przyjęcie inspirowane bajką Kraina Lodu. O szczegółach aktorka opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Małgorzata Socha w show-biznesie obecna jest już od ponad dwóch dekad. Przez ten czas aktorka zdążyła nawiązać mnóstwo znajomości z największymi polskimi gwiazdami. Jedną z bliższych jej osób jest Natalia Kukulska. Artystki łączy wiele wspólnych tematów. Jednym z nim jest macierzyństwo.

Małgorzata Socha o urodzinach córki

Socha i Kukulska niedawno postanowiły połączyć siły i wspólnie wyprawiły swoim córkom bajkowe urodziny. Gwiazdy przeniosły swoje pociechy do krainy lodu – sala wystylizowana była na styl filmu animowanego, na punkcie którego oszalały małe dziewczynki. Basia i Laura miały więc lodowy tort, dekoracje przypominające te ze świata ich idolki, księżniczki Elzy, i stroje idealnie wpisujące się w klimat produkcji.

View this post on Instagram

Nasze Królewny skończyły 3 lata! ☺️???????? A jak wiecie w moim życiu cyfra 3 jest już magiczna…. w końcu jestem mamą 3 dzieci ???? Każdy rodzic kocha spełniać marzenia swojego dziecka, szczególnie w urodziny. Podwójnie się cieszę, że Basia mogła świętować ten dzień ze swoją przyjaciółką Laurą ❤️ To były wymarzone urodziny z Krainą Lodu!???? Dziękujemy @alexdekoracje i @partymika_pl za piękny wystrój, @galeriaslodkosci za pyszne i zdrowe słodkości, a @elenamatiash za uwiecznienie tego cudownego dnia ❤️ Basiu i Lauro – wszystkiego najlepszego!! Kochamy Was bardzo mocno ❤️ Nasze Księżniczki ???????? @natalia.kukulska #birthdayparty #frozenparty #frozentheme #kidsparty #friends #mommyslife #motherhood #happyday #proudmom #momofthree #bestmoments #magictime

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha) on

Jak doszło do realizacji tak zjawiskowego projektu? Małgorzata o szczegółach opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Nasze córki się przyjaźnią, więc to było bardzo naturalne. Było dla nich przede wszystkim wielkim przeżyciem i bardzo się cieszyły, że mogą te urodziny spędzić razem. Przede wszystkim to są urodziny moich dzieci, więc chce, żeby to one były szczęśliwe, więc gdy mogę spełnić ich marzenie, to jest to dla mnie bardzo miłe, bo to było takim marzeniem Laury i Basi. Są na tym etapie, że właśnie to była Kraina Lodu. Obydwie marzyły o takich urodzinach.

Małgorzata Socha uwielbia spełniać marzenia swoich dzieci, ale stara się zachowywać w tym umiar. Wie, że takie podejście w przyszłości zaprocentuje.

Każda mama lubi spełniać marzenia swoich dzieci, ale trzeba uważać, żeby wszystkich marzeń nie spełnić, bo ważne jest to, aby dziecko mogło czuć, że do czegoś też dąży.

Cała rozmowa z gwiazdą poniżej.


urodziny córek Małgorzaty Sochy i Natalii Kukulskiej

urodziny córek Małgorzaty Sochy i Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska, Małgorzata Socha

Natalia Kukulska, Małgorzata Socha

urodziny córek Małgorzaty Sochy i Natalii Kukulskiej

urodziny córek Małgorzaty Sochy i Natalii Kukulskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×