Szukaj

Małgorzata Rozenek odczepiła sztuczne rzęsy. Jej reakcja? „Jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam”

Małgorzata Rozenek zdjęła sztuczne rzęsy

Małgorzata Rozenek zdjęła sztuczne rzęsy

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie, że zdjęła sztuczne rzęsy. Przy okazji podzieliła się z fanami rozmyśleniami na temat zalet izolacji. Jak komentują internauci?

Małgorzata Rozenek nawet po urodzeniu długo oczekiwanego synka nie zwolniła tempa. Henio tylko dodał jej energii, a wykorzystując sytuację, czyli to, że w ciąży gwiazda sporo przytyła, postanowiła i ten mały problem przekuć w sukces i zgodziła się nagrać program, jak wraca do formy – Rozenek Cudnie Chudnie. 

Rozenek już dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na planie Projektu Lady. Nie tylko bierze udział w sesjach zdjęciowych i prowadzi konto na Instagramie, ale także chwyta się nowych projektów. Zagrała w filmie Patryka Vegi, a teraz pojawia się na planie wspomnianego już programu, który postanowiła nakręcić, wykorzystując to, że właśnie jest w trakcie powrotu do formy po ciąży.

Co jest w stanie zatrzymać ją w pędzie? Okazuje się, że jedynie izolacja. Swoimi przemyśleniami na ten temat podzieliła się na Isntagramie.

Małgorzata Rozenek zdjęła sztuczne rzęsy

Małgorzata Rozenek w pełni realizuje się jako mama trzech synów. Najmłodszy absorbuje każdą jej wolną chwilę. Obecnie ze względu na pandemię wszyscy jesteśmy ograniczeni i nie możemy żyć tak jak przed koronawirusem.

Niedogodności odczuwają wszyscy. Małgorzata Rozenek jednak, jak zawsze pozytywnie nastawiona, stara się doszukać pozytywów izolacji. W najnowszym poście zdradziła fanom, że zdjęła sztuczne rzęsy. Z decyzji jest bardzo zadowolona, bo oszczędza sporo czasu, a jej naturalne po odpowiedniej pielęgnacji bardzo podobają się nie tylko jej, ale też Radkowi Majdanowi.

Rozenek szuka także plusów pandemii, ale oprócz tego, że więcej czasu się spędza w domu, nie dostrzega, nawet na siłę, wielu pozytywów.

Zdjęcie rzęs to jedna z lepszych decyzji urodowych jaką podjęłam. Mimo tego, że zakładałam je w świetnym i profesjonalnym miejscu, to i tak wiązało się z tym dużo niedogodności czasowych i logistycznych  a teraz po odżywieniu ich różnymi sposobami bardzo mi się podobają  Pysiula mówi, że mam oczy sarenki. Ok, przyznam się: szukam na siłę jakiś plusów tej całej pandemii, bo mimo tego, że nigdy nie byłam typem imprezowiczki to jednak kolejna sobota w dresie w domu to jednak jest skandal, pewnie i tak bym siedziała z Henrykiem, ale byłby to chociaż mój wybór ! Jakie plusy Wy dostrzegacie? Bo mi już zaczyna brakować inwencji  #bambieyes – napisała.

Ze zdaniem idolki zgadzają się obserwujący, pisząc:

  • Żadnych plusow.
  • Tylko ograniczenia.
  • Jak się jest zmuszonym siedzieć w domu, to nagle człowiek ma ochtę poimprezować.
  • Nic w tym dobrego.

Zgadzacie się z Rozenek i jej fanami?


Małgorzata Rozenek zdjęła sztuczne rzęsy

Małgorzata Rozenek zdjęła sztuczne rzęsy

Małgorzata Rozenek narzeka na gorszy dzień

Małgorzata Rozenek narzeka na gorszy dzień

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×