Szukaj

Rodzice Małgorzaty Rozenek żyją jak w raju. Gwiazda pokazała zdjęcia z niedzielnego obiadu u mamy

Małgorzata Rozenek pokazała swoich synów na fotografiach z obiadu u swoich rodziców, którzy mieszkają jak w raju. Chłopcy bardzo wyrośli, a ogród ich dziadków zachwyca.
Małgorzata Rozenek pokazała synów

Małgorzata Rozenek pokazała synów

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się na niedzielny obiad do rodziców gwiazdy, Stanisława i Zofii Kostrzewskich. Smaczny posiłek i czas z teściami zapowiedział dzisiaj rano mąż Gosi, publikując zdjęcie wprost z samochodu. Po południu pojawiły się piękne, familijne zdjęcia wprost z ogrodu, które zachwyciły internautów, zwłaszcza że Perfekcyjna pokazała swoich synów i piękną zieleń w domu jej mamy i taty.

Małgorzata Rozenek pokazała synów

Małgosia i Radek po długich staraniach, w końcu spodziewają się pierwszego, wspólnego dziecka. Ciąża jest już bardzo zaawansowana i maluszek pojawi się lada dzień. Wszystko na jego przybycie jest już przygotowane, więc rodzina może skupić się na celebrowaniu ostatnich chwil przed porodem. Na młodszego braciszka czekają już starci bracia Stanisław i Tadeusz. Nie są częstymi gośćmi na Instagramie mamy, ale też Rozenek ich nie ukrywa. Dzisiaj zapozowali w pięknej, rodzinnej sesji.

Na najnowszych zdjęciach widać, że brzuszek przyszłej mamy jest już naprawdę duży. Nie przeszkadza jej to jednak w rozkoszowaniu się piękną pogodą i czasem z bliskimi. Jest zdjęcie, na którym widzimy rodziców Gosi z wnukami i jej mężem, i dwa, na których Rozenek pozuje z synami. Państwo Kostrzewscy mieszkają w otoczeniu zieleni. Jest jak w raju. Nic dziwnego, że gwiazda chętnie odpoczywa u nich z całą rodziną.

Na fotografiach widać także jak wyrośli jej synowie. Na pierwszej z nich jest Stanisław, który jeszcze trochę i przerośnie swoją mamę. Chłopiec bardzo zmężniał, skończył już 14 lat. Na kolejnej Małgosia pozuje z młodszym, 9-letnim Tadeuszem.

Moje wszystko… kocham Ich  #familytime – napisała celebrytka.

Internauci zwrócili uwagę na fakt, że obaj synowie Małgorzaty bardzo wyrośli.

Wow, nie wiem dlaczego myślałam ze to jeszcze maluchy? – napisała jedna z nich.

Rozenek potwierdziła fakt, że rzeczywiście chłopcy rosną jak na drożdżach.

Tak mi szybko urośli w ostatnich miesiącach, że sama jestem w szoku – odpowiedziała.

Inni piszą:

  • Starszy syn podrósł tak zmężniał . Fajna rodzinka jeszcze trochę i będzie kruszynka. Wszystkiego dobrego.
  • Ktoś dzieci w nocy podmienił na nastolatki. Jak te dzieci nam rosną.
  • Ale to już duże chłopaki , już nie dzieciaczki.
  • Bardzo wyrośli.

Fani zachwycili się rodzinnymi zdjęciami. Komplementom nie ma końca, a wielu z nich podziwia to, jak pięknie mieszkają rodzice Małgorzaty Rozenek.


Małgorzata Rozenek i Stanisław Rozenek

Małgorzata Rozenek i Stanisław Rozenek

Małgorzata Rozenek i Tadeusz Rozenek

Małgorzata Rozenek i Tadeusz Rozenek

Małgorzata Rozenek sfotografowała rodzinę

Małgorzata Rozenek sfotografowała rodzinę

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×