Szukaj

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek z dużym brzuchem pozdrawiają z samochodu. Para odlicza godziny do porodu

Małgorzata Rozenek w niedzielne południe postanowiła wraz z mężem wybrać się na rodzinny obiad. Ciemna obcisła sukienka uwydatniła jej duży ciążowy brzuszek. Widać, że rozwiązanie nastąpi lada moment.
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan po długich staraniach, w końcu spodziewają się pierwszego, wspólnego dziecka. Ciąża Małgosi jest już bardzo zaawansowana i po zdjęciach można określić, że synek Majdanów pojawi się na świecie lada dzień. Para z niecierpliwością już na niego czeka.

Pokój maluszka został dawno dla niego przygotowany. By umilić sobie czas oczekiwania, przyszła mama postanowiła wybrać się na rodzinny obiad do rodziców. W końcu po wczorajszych tańcach przyda się regeneracja przy smacznym, domowym posiłku.

Małgorzata Rozenek w drodze na rodzinny obiad

Po wieczorze przepełnionym tanecznymi pląsami Małgosia wraz z Radosławem postanowili naładować baterie w otoczeniu najbliższych. Para udostępniła w sieci zdjęcie, na którym jest w trakcie podróży. Rozenek wygląda jak zwykle bardzo gustownie. Zdecydowała się włożyć czarną mini z guziczkami, która uwydatniła jej spory ciążowy brzuszek. Włosy upięła w koczek, a na jej twarzy zagościł delikatny makijaż.

W drodze do Teściów. Będzie smacznie – napisał na swoim Instagramie Radosław

W komentarzach wielu fanów błędnie założyło, że celem wycieczki pary jest szpitalna porodówka:

  • Pierwsza myśl jak zobaczyłam zdj a nie widziałam opisu „OMG!! Ale ze już??!! Jadą rodzic i tacy uhahani :)!!!” Bo z Wami to wszystko możliwe.
  • Już myślałam ze na porodówkę.
  • W ciąży Gosi do twarzy:) Myślałam, że to już wycieczka na porodówkę.
  • Ojej myślałam, że Pani rodzi.

Kto wie, być może już niedługo zobaczymy parę w drodze do szpitala. W końcu termin porodu Małgorzata ma wyznaczony na przełom maja i czerwca.


Małgorzata Rozenek z Radkiem Majdanem

Małgorzata Rozenek z Radkiem Majdanem

Małgorzata Rozenek zaprasza na tańce

Małgorzata Rozenek zaprasza na tańce

Małgorzata Rozenek zaprasza na tańce

Małgorzata Rozenek zaprasza na tańce

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Daj spokój ludzie swiruja spotykajmy się wychodzmy z domu.

  • Gość pisze:

    Czemu jeżdżą duża grupa do rodziny niby jest zakaz spotykania się z tymi co się nie mieszka i nie pracuje powyżej 2 osób. Mandat dla tych państwa za zgromadzenia

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×