Szukaj

Małgorzata Rozenek zamiast na porodówkę wyskoczyła na tańce. Jest cekinowa mini i gigantyczny brzuszek

Małgorzata Rozenek zaprasza na tańce

Małgorzata Rozenek zaprasza na tańce

Małgorzata Rozenek nie zamierza w sobotni wieczór tkwić na kanapie. Wystroiła się w błyszczącą mini i zapowiada tańce. Na pierwszy plan wysuwa się jej ogromny już brzuszek.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już bardzo niedługo powitają na świecie swojego synka. Dom już przygotowany na jego przyjęcie. Przyszła mam odpoczywa i nabiera sił przed porodem, ale nie zapomina o swoich fanach i uprzyjemnia im czas aktywnością w social mediach.

Wczoraj razem z Radkiem rozbawili internautów małą wojenką na zdjęcia, a dzisiaj szykują imprezę. Jak się do niej przygotowała gwiazda Projekt Lady?

Małgorzata Rozenek w błyszczącej mini szykuje się na tańce

Czas pandemii zmusił wszystkich do zmiany przyzwyczajeń. Radykalnie zmieniło nam się życie. W izolacji każdy radzi sobie jak umie, żeby przetrwać ciężkie chwile. Przy sobocie w sukurs przychodzi Małgorzata Rozenek i proponuje tańce.

Ma rację, pisząc, że wielu z nas w normalnych warunkach właśnie szykowałaby się na jakąś imprezę. Ona nie zamierza rezygnować z przyjemności poobcowania z dobrą muzyką i postanowiła urządzić tańce w salonie. Na tę okazję wystroiła się jak na prawdziwy dancing.

W błyszczącej, kolorowej mini w gwiazdki, w butach na obcasie, ułożonymi w kok włosami i subtelnym makijażu jest gotowa na disco.

Dziś sobota, więc normalnie większość z Was szykowałaby się na wieczorne wyjście ze znajomymi. Ja szykuję się na tańce w salonie, bo można spędzić te sobotę równie fajnie. Pomoże w tym dobra muzyka…(…) – napisała.

View this post on Instagram

Dziś sobota, ????????więc normalnie większość z Was szykowałaby się na wieczorne wyjście ze znajomymi. Ja szykuję się na tańce w salonie ???? bo można spędzić te sobotę równie fajnie. Pomoże w tym dobra muzyka… ???? Jakiś czas temu razem z @r_majdan zrobiliśmy listy naszych ulubionych utworów dla @tidal_polska , a teraz mamy dla Was zabawę, w której do wygrania jest aż ‼️10‼️półrocznych subskrypcji dla przyszłych użytkowników @tidal_polska. Co trzeba zrobić? Polubić zdjęcie, oznaczyć w komentarzu pod, trzech znajomych, którzy nie mogą żyć bez muzyki. Listę zwycięzców ogłoszę już w ten poniedziałek po 20.00 na swoim IG story. Co jest ważne ➡️ półroczna subskrypcja jest dla nowych użytkowników TIDAL. Miłej zabawy.

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Radosław oczywiście też już w gotowości. Muzyka przygotowana. Więc można zacząć potańcówkę u Majdanów. Co piszą fani? Przede wszystkim komplementują wygląd Małgosi.

  • No i świetny pomysł. Pieknie pani wygląda!
  • Piękny brzuszek!
  • Jaka piekna suknia!!!…Idealnie pasuje do Ciebie!!!
  • Ślicznie Pani wygląda. Życzę miłego wieczoru.
  • Wyglada Pani bardzo ładnie w ciąży.
  • Świetni jesteście.
  • Bomba ta sukienka – piszą zachwyceni.


Małgorzata Rozenek zaprasza na tańce

Małgorzata Rozenek zaprasza na tańce

Małgorzata Rozenek zaprasza na tańce

Małgorzata Rozenek zaprasza na tańce

Małgorzata Rozenek zaprasza na tańce

Małgorzata Rozenek zaprasza na tańce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×