Szukaj

Małgorzata Rozenek zaszalała z retuszem! Talia osy, a w lustrze widać coś zupełnie innego

Małgorzata Rozenek przesadziła z retuszem zdjęcia

Każdemu zdarzy się od czasu do czasu jakaś wpadka. Czy to gwiazda czy zwykły człowiek – jesteśmy tylko ludźmi i potrafili strzelić niezłą gafę lub zostać przyłapanymi na gorącym uczynku. Małgorzata Rozenek miała niedawno właśnie takiego pecha. Perfekcyjna pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z przymiarek w atelier Violi Piekut, która tworzy specjalnie dla niej spektakularną kreację na finał Projektu Lady.  Fani byli zachwyceni sukienką, ale prędko ich uwagę odwrócił inny szczegół.

Jeśli uważnie przyglądacie się wszystkim zdjęciom gwiazd, na pewno po chwili zorientujecie się o co chodzi. Rama lustra, przed którym pozowała Rozenek, w jednym miejscu po lewej stronie nieznacznie się zaginała, falowała przy krawędzi. Internauci dostrzegli to niemal natychmiast i zarzucili Rozenek retuszowanie swoich zdjęć!

  • I ta wygięta rama lustra
  • Rama trochę faluje
  • Photoshop -10 jak chcesz coś Gosia podkręcić w fot zrób to dobrze
  • Zobaczcie odbicie w lustrze jaką ma talie
  • Kiedy twoje odbicie w lustrze wygląda inaczej niż ty, zdarza się
  • Uu Małgosiu nie ładnie tak oszukiwać

Myślicie, że zdecyduje się zareagować na te komentarze?

Małgorzata Rozenek pokazała swoją bajkową kreację na finał nowej edycji programu „Projekt Lady”! Reakcja Radosława Majdana rozwaliła cały wirtualny aplauz!

Małgorzata Rozenek zaliczyła modową wpadkę? Fanki wytknęły jej drobny detal. Odpowiedź gwiazdy nieźle was zaskoczy!

Małgorzata Rozenek zaszalała bardzo luksusowo! Jej czadowa sukienka od Victorii Beckham i torebka Diora to prawdziwy odlot!


Jak oceniasz metamorfozę Małgorzaty Rozenek?

×