Małgorzata Rozenek pokazała przerażające sceny. „My walczymy tu z żywiołem!”. Podczas luksusowej kolacji rozpętało się piekło

Rozenek - walka z burzą

Rozenek - walka z burzą

Małgorzata Rozenek z przerażeniem relacjonowała załamanie się pogody nad jeziorem Garda. Pokazała prawdziwą walkę żywiołów.

Małgorzata Rozenek nie tylko wyrosła na wielką gwiazdę show-biznesu i social mediów, ale do tego wszystkiego prowadzi bardzo udane życie rodzinne. Razem z mężem, Radosławem Majdanem, wychowują trzech chłopców — dwóch starszych to owoc małżeństwa gwiazdy z Jackiem Rozenkiem, a najmłodszy Henio to ich wspólny syn, który niedawno skończył roczek.

Niedawno rodzina podróżowała kamperem po Szwecji, a przygody relacjonowała w sieci, co z entuzjazmem obserwowali internauci. Jednak najwyraźniej Małgosia zatęskniła już za wypoczynkiem w wygodnym i luksusowym hotelu, bo razem z mężem udała się nad jezioro garda we Włoszech.

Zobacz także: Zirytowana Rozenek wyrwała telefon z ręki Radosława. „I teraz nie żartuję”. Dawno nie widzieliśmy jej tak zdenerwowanej

Małgorzata Rozenek pokazała atak żywiołów

Podczas jednej z kolacji, w której towarzyszyli Małgorzacie Rozenek i Radkowi Majdanowi Omenaa Mensach i Rałał Brzoska, rozpętało się istne piekło. Pogoda w jednej chwili mocno się zmieniła i zaczęła się wielka burza. Zaczęło padać, spadł ogromny grad, co mocno przeraziło Rozenek.

Nie wiem, czy to słyszycie, ale powiem wam, że my walczymy tu z żywiołem. Po prostu my jesteśmy łowcami burz. Naprawdę mamy tutaj ekstremalne sytuacje. Nałożono nam specjalne folie, żeby nas chronić, ale to niewiele daje – mówiła.

Pokazała też wielkie kule gradu, które spadały. Razem z Brzoską i Majdanem żartowali nawet, pewnie żeby rozładować atmosferę, że jakby komuś brakowało lodu do drinków, to oni służą, bo u nich jest dostatek. Woda wdarła się też do restauracji, co gwiazda oczywiście także zrelacjonowała. Ostatecznie udało im się bez szwanku wrócić do hoteli i tam mogli wypocząć, żeby następnego dnia ponownie cieszyć się piękną pogodą i jeziorem Garda – największym i najczystszym we Włoszech. Położonym w połowie drogi między Wenecją a Mediolanem, otoczonym szczytami górskimi.

Zobacz także: Rozenek zameldowała się w luksusowym hotelu. Cena za noc? Lepiej usiądźcie

 


Małgorzata Rozenek zrelacjonowała burzę podczas kolacji

Małgorzata Rozeek zrelacjonowała burzę podczas kolacji

Małgorzata Rozenek zrelacjonowała burzę podczas kolacji

Małgorzata Rozenek zrelacjonowała burzę podczas kolacji

Omenaa Mensah pokazała grad

Omenaa Mensah pokazała grad

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×