Wielki powrót Małgorzaty Rozenek na salony. Ona wie, jak przyćmić inne gwiazdy. Błyszczała na ściance

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek razem z pozostałymi gwiazdami TVN pojawiła się na spotkaniu prasowym Dzień Dobry TVN. Jej stylizacja skupiła na sobie całą uwagę. 

Małgorzata Rozenek od dekady jest związana ze stacją TVN. Swoją przygodą z show-biznesem zaczynała od poprowadzenia programu Perfekcyjna Pani Domu. Szybko okazało się, że ma wyjątkowe predyspozycje do bycia przed kamerą i stała się ulubienicą widzów. Zdecydowanie wykorzystała narastającą z dnia na dzień popularność i obecnie jest jedną z bardziej rozchwytywanych gwiazd. Nie tylko nadal pracuje w TVN, ale też z powodzeniem prowadzi swoje konto na Instagramie.

Małgosia od wielu lat marzyła o tym, aby dołączyć do obsady Dzień Dobry TVN. Na swoją wielką szansę czekała bardzo długo, ale latem okazało się, że włodarze postanowili powierzyć jej funkcję gospodyni śniadaniówki. Format prowadzi razem z doświadczonym dziennikarzem, Krzysztofem Skórzyńskim. Pierwsze odcinki okupiła ogromną tremą, ale po kilku miesiącach w programie na żywo czuje się już coraz swobodniej.

Obawiałam się takich prostych pomyłek. Że pomylę czyjeś imię albo z wrażenia przejęzyczę się, co wybije mnie z rytmu. Redakcja „Dzień Dobry TVN”, wszyscy wydawcy, producenci prowadzili nas za rękę. My tych prób mieliśmy ileś, więc czuliśmy się zaopiekowani. Wiedziałam, że jest małe prawdopodobieństwo, że nawalimy. Mam jednak kilka uwag do siebie, ale tyle programów przed nami, że będzie, kiedy to poprawiać – tłumaczyła po pierwszym odcinku.

Małgorzata Rozenek na spotkaniu prasowym Dzień Dobry TVN

Małgosia Rozenek kilka razy w miesiącu pojawia się o poranku w Dzień Dobry TVN. Widzowie już przyzwyczaili się do nowego duetu prowadzących, a w czwartek wczesnym popołudniem gospodarze śniadaniówki pojawili się na spotkaniu prasowym. Stawili się na nim niemal wszyscy prowadzący, ale największą uwagę skupiła na sobie Małgosia. Jest ona najmłodszą stażem prezenterką w programie, a dodatkowo jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd show-biznesu.

Na ściance czuła się jak ryba w wodzie i chętnie pozowała do kolejnych zdjęć. Na ten dzień wybrała stonowaną stylizację. Miała na sobie biały satynowy garnitur. Składała się na niego luźna góra i spodnie w kant z rozszerzanymi nogawkami. Pod obszerną marynarką skrywała top z mieniącą się aplikacją, a kilku centymetrów dodały jej wysokie szpilki w kolorze stylizacji.

Oczywiście nie omieszkała też przywitać się z pieskiem Małgosi Ohme, którego jej redakcyjna koleżanka zabrała na ściankę. Z czworonogiem równie chętnie zapozowała do kolejnych kadrów.

Zdjęcia Małgosi ze spotkania prasowego DDTVN zobaczycie w naszej galerii. Znajdziecie też tam stylizacje pozostałych prowadzących.


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

spotkanie prasowe dzien dobry tvn

Rozenek Majdan Malgorzata 2023-02-08

spotkanie prasowe dzien dobry tvn

Rozenek Majdan Malgorzata 2023-02-08

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×