Gwiazdy na spotkaniu prasowym „Dzień Dobry TVN”: Krzysztof Skórzyński, Małgorzata Ohme, Paulina Krupińska, Małgosia Rozenek…

Dzień Dobry TVN spotkanie prasowe

Dzień Dobry TVN spotkanie prasowe

Gwiazdy Dzień Dobry TVN pojawiły się na spotkaniu prasowym z dziennikarzami. Jak wyglądały? Chętnie pozowały na ściance przed fotoreporterami. Wszystko zobaczycie w naszej galerii. 

Program Dzień Dobry TVN już od lat umila widzom poranki. Jest jeden z najchętniej oglądanych formatów w stacji i już od dnia premiery gromadzi przed telewizorami sporą liczbę widzów. Jego popularność przez lata nie zmalała. Nie można się temu dziwić, ponieważ cały czas nie brakuje ciekawych tematów, które prowadzący poruszają na antenie. W każdym z odcinków widzowie znajdują coś dla siebie.

Nie brakuje bowiem ciekawych porad i wizyt ekspertów z różnych dziedzin, ale także licznych gwiazd, które chętnie pojawiają się na kanapach śniadaniówki. To właśnie na ich przyjście wyczekują zgromadzeni przed budynkiem paparazzi.

Wiele osób już nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez kubka ciepłej kawy i kolejnej porcji informacji dostarczanej im przez prowadzących format. W porannym paśmie pojawia się aż sześć par: Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Marcin Prokop i Dorota Wellman, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, a także Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński – którzy jako ostatni dołączyli do zespołu.

Spotkanie prasowe Dzień Dobry TVN – zdjęcia

W czwartek wczesnym popołudniem gwiazdy śniadaniówki TVN pojawiły się na spotkaniu prasowym, gdzie rozmawiały z dziennikarzami. Chętnie także pozowały na przygotowanej dla nich ściance. Na wydarzeniu nie pojawili się: Filip Chajzer i Dorota Wellman, ale za to pozostałe gwiazdy programu zameldowały swoją obecność.

Niemal wszystkie panie postawiły na formalne stroje i wybrały eleganckie spodnie w połączeniu z marynarkami o różnych krojach. Wyłamała się jedynie Paulina Krupińska, która zdecydowanie swoją stylizacją przywołała powiew wiosny. Gwiazda wybrała pomarańczową sukienkę z printem, do niej dobrała różową marynarkę i wysokie sandałki na szpilce.

Jak prezentowały się pozostałe gwiazdy? Zobaczycie w naszej galerii pod tekstem.


Damian Michałowski

Damian Michałowski

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Czekam z nadzieją że w końcu odejdzie Rozenek, woźniak ,Ohme i chajzer. Ewa niestety też nudzi.

 • Gość pisze:

  Najlepiej prowadzi Anna i Andrzej. Nie są męczący jak pozostali. Reszta stęka , błaznuje i niestety jakość odbioru spada . Skorzynski też jest spoko mógłby prowadzić sam ten program.

 • gość pisze:

  Bardzo lubię jak pani Agnieszka prowadzi program, pełen profesjonalizm.😇🥰😘

 • Gość pisze:

  przepiękną jak zwykle Agnieszka Woźniak

 • Gość1 pisze:

  Na niekorzyść Pani Rozenek 🫣

 • Gość pisze:

  Jak już to Kalczyńska

 • Gość pisze:

  Kaczyńska tragiczna ,wszystkie inne Panie super

  • Maria pisze:

   Nigdy nie wypowiadam się na temat prowadzących ddtvn ale to jak traktujecie nas odkładających wiernie ten program od zawsze jest niedopuszczalne.Byliśmy z Wami w bardzo trudnych momentach :strajkowaliśmy,głosowaliśmy byście Wy mogli dalej ten program prowadzić.Obecnie kiedy sytuacja jest w miarę ustabilizowana dlaczego nie słuchacie Waszych odbiorców że pani Rozenek jest tragiczna ,skrzecząca bardzo nieprofesjonalna skupiona tylko na sobie ,a przede wszystkim bardzo sztuczna ,naprawdę nie da się tego oglądać .Jestem naprawdę zbulwersowana że mimo tylu negatywnych opinii tam pani nadal psuje Wasz program ,co może jeszcze się wydarzyć byście w końcu doszli do wniosku że ta pani się po prostu nie nadaje .Wasza wierna od początku Maria

 • Gość pisze:

  Fajna gromada

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×