Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Małgorzata Rozenek upodabnia się do Dody? Gwiazda pierwszy raz skomentowała doniesienia i nie przebierała w słowach

Małgorzata Rozenek śmieje się z porównania do Dody

Jej wypowiedź wyczerpała temat?

Małgorzata Rozenek śmieje się z porównań do Dody

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są obecnie bez żadnych wątpliwości najbardziej popularną parą w polskim show-biznesie. Niedawno świętowali pierwszą rocznicę ślubu, w Azji Express zrobili furorę, a Iron Majdan okazał się być totalnym strzałem w dziesiątkę i bije rekordy oglądalności. Piękni, zakochani, z poczuciem humoru i dystansem do siebie, podbijają rynek i nie oglądają się za siebie. Wciąż pojawiają się jednak opinie, że piękna Perfekcyjna próbuje upodobnić się do byłej swojego partnera, Dody. Jak reaguje na podobne niedorzeczności?

Ten temat do mnie wraca. Śmiejemy się z Radosławem z tego. Byłam świadoma, że takie głosy i porównania się pojawią. To dla mnie żaden problem i nie zwracam na to uwagi. A jak już zwrócę, to się z tego śmieję. Bo jeśli niektórzy potrafią znaleźć nasze podobne stylizacje czy pozy, to jest to raczej wyczyn. Ludzie pozwalają sobie na nie, bo myślą, że mnie zranią. Już wiele razy wysłuchałam niestworzonych historii na temat mojego wieku czy rzekomych operacji plastycznych. Ludzie widzą, co chcą widzieć, w końcu człowiek się na to uodparnia – wyjawiła w rozmowie z Faktem

Szukanie przysłowiowej “dziury w całym” i porównywanie gwiazd i celebrytek na siłę nie jest niczym nowym w show-biznesie. Dobrze, że Rozenek nie zawraca sobie tym głowy.

A jaka jest wasza opinia na ten temat?

Polska Angelina wciąż tęskni za Radosławem Majdanem. Małgorzacie Rozenek może zrobić się przykro po tych słowach [WIDEO]

Tylko u nas! Małgorzata Rozenek, Paulina Krupińska i Mateusz Gessler połączyli siły! Co to za projekt? Wspólna książka!

Robert Lewandowski ma niezłą bajerę! W sprytny sposób poderwał Anię. Zupełnie inaczej niż Majdan RozenekCzy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?

×