Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Edyta Herbuś
Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Edyta Herbuś

Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec,...

Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina...

Wielkie rozczarowanie w „Top Model 7”. Finalistka spektakularne zmarnowała swoją ogromną szansę i odpadła z programu
Wielkie rozczarowanie w „Top Model 7”. Finalistka spektakularne zmarnowała swoją ogromną szansę i odpadła z programu

Wielkie rozczarowanie w „Top Model 7”. Finalistka spektakularne zmarnowała swoją ogromną...

Wielkie rozczarowanie w „Top Model 7”. Finalistka spektakularne...

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy
Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy...

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Małgorzata Rozenek upodabnia się do Dody? Gwiazda pierwszy raz skomentowała doniesienia i nie przebierała w słowach

Małgorzata Rozenek śmieje się z porównania do DodyMałgorzata Rozenek śmieje się z porównań do Dody

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są obecnie bez żadnych wątpliwości najbardziej popularną parą w polskim show-biznesie. Niedawno świętowali pierwszą rocznicę ślubu, w Azji Express zrobili furorę, a Iron Majdan okazał się być totalnym strzałem w dziesiątkę i bije rekordy oglądalności. Piękni, zakochani, z poczuciem humoru i dystansem do siebie, podbijają rynek i nie oglądają się za siebie. Wciąż pojawiają się jednak opinie, że piękna Perfekcyjna próbuje upodobnić się do byłej swojego partnera, Dody. Jak reaguje na podobne niedorzeczności?

Ten temat do mnie wraca. Śmiejemy się z Radosławem z tego. Byłam świadoma, że takie głosy i porównania się pojawią. To dla mnie żaden problem i nie zwracam na to uwagi. A jak już zwrócę, to się z tego śmieję. Bo jeśli niektórzy potrafią znaleźć nasze podobne stylizacje czy pozy, to jest to raczej wyczyn. Ludzie pozwalają sobie na nie, bo myślą, że mnie zranią. Już wiele razy wysłuchałam niestworzonych historii na temat mojego wieku czy rzekomych operacji plastycznych. Ludzie widzą, co chcą widzieć, w końcu człowiek się na to uodparnia – wyjawiła w rozmowie z Faktem

Szukanie przysłowiowej „dziury w całym” i porównywanie gwiazd i celebrytek na siłę nie jest niczym nowym w show-biznesie. Dobrze, że Rozenek nie zawraca sobie tym głowy.

A jaka jest wasza opinia na ten temat?

Polska Angelina wciąż tęskni za Radosławem Majdanem. Małgorzacie Rozenek może zrobić się przykro po tych słowach [WIDEO]

Tylko u nas! Małgorzata Rozenek, Paulina Krupińska i Mateusz Gessler połączyli siły! Co to za projekt? Wspólna książka!

Robert Lewandowski ma niezłą bajerę! W sprytny sposób poderwał Anię. Zupełnie inaczej niż Majdan RozenekCzy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?

Komentarzy: 7


Gość | 21 kwietnia 2018, 22:56

Myslę ze czerpie z Dody ,to juz nie tylko ubrania ,stylizacje ,fryzury lecz takze juz nawet pozuje tak samo jak Dorota.????????????Ale nie ma sie tu czego wstydzic ,uwazam ze to komplement i uklon dla doroty .Rewelacyjny styl zawsze odpowiedni do sytuacji.Malgoska jest piekna kobieta ,nie powinna juz robic wiecej operacji bo juz wyglada sztucznie .


Gość | 14 marca 2018, 18:56

Rozenek daleko jest do Dody. Doda jest śliczną, zdolną i mądrą dziewczyną. Nie robi tylu zabiegów co Rozenek, która wygląda już jak maska


Teresa | 14 marca 2018, 16:03

tA pani przekroczyła już wszystkie granice-przyzwoitości,głupoty,pychy,chwalenia się tym czego nigdy nie zdobyła i nie ukończyła.Jest żałosna..Nie oglądajcie jej i to jej koniec będzie.


Gość | 14 marca 2018, 13:50

jakby myślec w sposób jaki sugeruje artykuł to kazdy jest podobny do kazdego w szolbizie.Klika tych samych stylistow fryzjerow i chirurgów robi swoje 🙂


Gość | 14 marca 2018, 12:03

Naśladuje pani Dodę, która jest śliczna, młoda i zdolna. Widać różnicę wieku na szyi między wami. Jedna głupia wypowiedź pani i 100 zdjęć. To jest pani praca, polegająca na byle jakich wypowiedziach i wrzucaniu swoich zdjęć. Żałosne. Jest pani nie doceniona przez męża. Inaczej pani by tak się codziennie nie pokazywała innym panom.


Gość | 14 marca 2018, 11:49

Rozemek wyluzuj zygam to co ty wyrabiasz


zazuzizu | 14 marca 2018, 10:11

Rzekomych operacji…błagam!Wszyscy wiemy,że nic nam do tego czy miała Pani operacje czy nie,ale na litość,skoro widać je (czasem dosłownie gołym) okiem,to ja już bym się na Pani miejscu na ten temat po prostu nie wypowiadała. Widać co jest wyrzeźbione na siłowni,co jest doczepione a co jest zoperowane i nie trzeba być specjalistą.Wystarczy mieć oczy i ich użyć.Jest Pani urocza,ale proszę nie być hipokrytką.


Dodaj komentarz
×