Szukaj

Małgorzata Rozenek na wakacjach czuje się tłamszona przez męża! Perfekcyjnie dogryzła mu na Instagramie!

Radosław Majdan pokazał nowe zdjęcie. Zaszokował nie tylko internautów, ale także Małgosię, która postanowiła dosadnie mu odpowiedzieć. Zobacz, w jaki sposób dogryzają sobie małżonkowie. 
Małgorzata Rozenek - Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, w towarzystwie dzieci Perfekcyjnej, wybrali się na wakacje. Małżonkowie podróż regularnie relacjonują w sieci, dzięki czemu fani mogą podziwiać nie tylko pięknie widoki, ale także cudowne stylizacje Małgosi. Okazuje się jednak, że w kwestii ubrań, Rozenek miała mniejsze pole do popisu niż w zeszłym roku.

Dowodem może być post, który Radosław umieścił w sieci. Na swoim Instagramie pochwalił się dwoma zdjęciami pełnego bagażnika. Wynika z niego fakt, że w tym roku rodzina zabrała ze sobą mniej bagaży niż w poprzednie wakacje, z czego Majdan był niezwykle dumny:

W tym roku zanotowaliśmy progres z pakowaniem. Dowód? Zdjęcie 1 z tego roku, zdjęcie 2 z zeszłego – podpisał zdjęcia mężczyzna.

Na reakcję Małgosi długo czekać nie trzeba było. Błyskawicznie odpisała swojemu mężowi, przyznając, że dobrze, że post ten ukazał się w sieci:

Niech się ludzie dowiedzą jak mnie tłamsisz – podkreślała rozbawiona Rozenek.

Na jej odpowiedź zareagowali internauci, którzy docenili poczucie humoru małżonków:

  • Małgorzata Rozenek pamiętaj, to doskonały pretekst do zakupów.
  • Kurde, Gocha…nie daj się!
  • Ja bym się rozwiodła. To podchodzi pod znęcanie.
  • Hit! Ale Pani Małgosiu, ja uważam ze co drugi facet minął się z powołaniem i powinien na lotnisku pracować i sprawdzać limit bagażu.
  • Hahah oooo tak. Ograniczanie żony co do ilości bagażu powinno być ustawowo zabronione.
  • Pani Małgosiu mam to samo! Ja mam się zmieścić w jedną walizkę… On niby też się mieści w jedną walizkę, ale potem nagle plecak i jakaś torba się pojawia…
Małgorzata Rozenek – jakimi stylizacjami szokowała za granicą?

Na szczęście jednak wśród bagaży znalazło się miejsce na niezwykłe stylizacje Gosi. Tak jak ta, w której pokazała się w szałowych butach. Chociaż były one piękne, jednocześnie były także niezwykle wysokie, przez co wiele osób sugerowało, że można w nich łatwo zrobić sobie krzywdę. Rozenek z komentarzy nic sobie jednak nie robiła, przyznając, że jej buty są doskonałą opcją na randkę z mężem.

Zobacz: Małgorzata Rozenek zafundowała swojej rodzinie wakacyjny horror w Wenecji! Te zdjęcia wystraszyły wszystkich internautów!

Zobacz: Małgorzata Rozenek pokazała swoją piękną sypialnię! W jej małżeńskim łożu leży spragniony pieszczot przystojniak! Nie jest nim Radzio!

Zobacz: Małgorzata Rozenek poczuła klimat Wenecji i poszła na całość! Maska na twarzy to nic przy tym, co ma we włosach!


Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?

×