NewsyIle?! Małgorzata Rozenek i jej rodzina zarobili bajońską kwotę na dubbingu. W pakiecie promocja na Instagramie

Ile?! Małgorzata Rozenek i jej rodzina zarobili bajońską kwotę na dubbingu. W pakiecie promocja na Instagramie

Małgorzata Rozenek - dubbing
Małgorzata Rozenek - dubbing
Elwira Szczepańska

21.05.2021 17:20, aktual.: 22.05.2021 16:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek jest jedną z najjaśniej obecnie święcących gwiazd polskiego show-biznesu. Nie boi się wyzwań i realizuje się w wielu dziedzinach. Nie tylko prowadzi programy na antenie TVN, ale także nagrała autorski, w który Polska obserwowała, jak wraca do formy po ciąży, do tego ruszyła z własną marką odzieży, zagrała także w dwóch filmach. O niezliczonych kampaniach i sesjach reklamowych nawet nie wspominamy.

Małgosia chętnie przyjmuje projekty, w których może wystąpić cala jej rodzina. Nie ukrywa, że lubi bardzo pracować razem z mężem i synami. Niedawno zaangażowali się w dubbing i podłożyli głosy w animacji Krudowie 2: Nowa Era. O wszystkim Rozenek poinformowała na Instagramie.

To była wspaniała przygoda uwielbiam pracować z całą rodziną i muszę powiedzieć, że nie możemy doczekać się premiery  29.05.2021 w kinach w całej Polsce  #krudowie2 - pochwaliła się jakiś czas temu Małgorzata.

Już wiadomo, ile rodzina zarobiła na dubbingu. Usiądźcie wygodnie, bo kwota powala.

Ile rodzina Małgorzaty Rozenek zarobiła na dubbingu?

Małgorzata Rozenek nie należy do gwiazd, które ukrywają swoje dzieci przed mediami. Nie ma oporów przed pokazywaniem ich wizerunku i chętnie chwali się umiejętnościami pociech. Jej najstarszy syn, 15-letni Stanisław, ma już bardzo precyzyjne plany na przyszłość, a jego znana mama jest z niego bardzo dumna.

Tworzy swoją markę. To jest tak, że jeżeli ktoś na pewno będzie projektantem w naszej rodzinie, to zdecydowanie będzie to Staś. On od lat chodzi na naukę szycia, na konstrukcję, na projektowanie ubioru. Ma dużą też wiedzę techniczną. Ja o pewne rzeczy muszę pytać, ja pewne rzeczy muszę konsultować, a tak naprawdę każdą rzecz konsultuję czy z konstruktorami, czy z paniami w szwalni, a on uczy się tego od podstaw, uczy się tego od dawna. Za tę wiedzę bardzo go doceniam - mówiła gwiazda naszej reporterce.

W odkrywaniu talentów synów pomocne są zapewne aktywności, jakie zapewnia swoim dzieciom Małgorzata. Ostatnio zaangażowała Tadeusza i Stanisława, a także Radosława Majdana do ról aktorów dubbingowych. Ich głosy będziemy mogli usłyszeć w filmie animowanym Kurdowie 2: Nowa Era. Pudelek dotarł do informacji, ile udało się im zarobić na tej aktywności.

Małgorzata wkręciła w projekt całą rodzinę. Za dubbing i obiecaną producentowi promocję animacji w social mediach zarobili 100 tysięcy złotych - zdradza informator portalu.

Trzeba przyznać, że jest to imponująca kwota, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że stawki zawodowych aktorów dubbingowych wahają się w Polsce w granicach kilku tysięcy złotych. Nie da się ukryć, że Małgosia ma głowę do biznesów.

Małgorzata Rozenek - dubbing
Małgorzata Rozenek - dubbing
Małgorzata Rozenek - dubbing
Małgorzata Rozenek - dubbing
Małgorzata Rozenek na zdjęciach z Meksyku
Małgorzata Rozenek na zdjęciach z Meksyku
Małgorzata Rozenek na zdjęciach z Meksyku
Małgorzata Rozenek na zdjęciach z Meksyku
Małgorzata Rozenek - dubbing
Małgorzata Rozenek - dubbing
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także