Szukaj

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przeszli na taką samą dietę. Efekty już widać, a to dopiero początek!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - dieta

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - dieta

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan postanowili razem przejść na dietę. Małżonkowie, za namową synów Perfekcyjnej pani domu, zmienili swoje nawyki żywieniowe i od razu schudli.

Małgorzata Rozenek od lat może cieszyć się szczupłą sylwetką, która jest efektem m.in. zdrowego odżywiania sięPerfekcyjna pani domu już jakiś czas temu przyznała, że ze swojej diety wyeliminowała cukier i wszelkie słodycze, co nie było łatwym zadaniem:

Całe życie byłam osobą, która uwielbiała słodycze. Bardzo często jest tak, że słodycze nam się miło kojarzą. Ale jeżeli zaczynasz się orientować, że jeżeli nie zjesz czegoś słodkiego, to chodzisz poddenerwowana, że jeżeli nie zaczniesz dnia słodkim napojem, ale po południu, albo po obfitym obiedzie łapie cię chęć, na coś słodkiego, to jest to sygnał, że jest zaburzona gospodarka i najlepiej byłoby odstawić cukier na jakiś czas.

Okazuje się, że to dopiero początek rewolucji. Rozenek wyeliminowała z codziennych posiłków kolejny składnik: mięso. Wraz z nią na wegetarianizm przeszedł Radosław Majdan. Wpływ na tę decyzję mieli synowie Małgosi, którzy wegetarianami są od dłuższego czasu:

Staś zrezygnował z własnego wyboru. Z kolei ulubionymi zwierzątkami Tadka są świnki i nie mógł sobie wyobrazić, że może je jeść. Przez to ja i Radosław też przestaliśmy jeść mięso – przyznała w rozmowie z Faktem. 

Gwiazda TVN-u przyznała, że zarówno ona, jak i jej mąż bardzo dobrze się czują:

Mięso nie jest dobre. Nie jemy go i świetnie się z tym czujemy – podkreślała gwiazda.

Okazuje się, że nie tylko Małgosia i Radosław wybrali bezmięsną dietę. Na podobny krok zdecydowali się rodzice Rozenek, którym nieco więcej czasu zajęła zmiana nawyków żywieniowych.

Zobacz: Małgorzata Rozenek upolowała w H&M niezwykłe cudo za 99 złotych! Tylko patrzeć jak jej stylowy ciuszek zniknie ze sklepów!

Zobacz: Małgorzata Rozenek w za dużej bluzie i z własnym posiłkiem w luksusowej restauracji! Gwiazda była w centrum uwagi paparazzi!

Zobacz: Dzisiejszy finał „Projektu Lady” będzie należał do Małgorzaty Rozenek! Gwiazda wystąpi w wyjątkowej kreacji! Mamy zdjęcia


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gruchają pod wodą,

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gruchają pod wodą,

Radosław Majdan i syn Małgosi Rozenek

Radosław Majdan i syn Małgosi Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×