NewsyMałgorzata Rozenek i Radosław Majdan przygotowują się do ślubu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przygotowują się do ślubu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przygotowują się do ślubu
Ewelina Buchnajzer

24.02.2015 15:38, aktual.: 25.02.2015 07:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z związku z tym Perfekcyjna Pani Domku złożyła kilka obietnic. Jakich?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przygotowują się do ślubu. Zakochani nie chcą ujawnić kiedy on się odbędzie i na jakim etapie są przygotowania, ale prasa spekuluje, że to będzie piękne widowisko.

Perfekcyjna Pani Domku wie, że dzień ślubu to jeden z najważniejszych w życiu, dlatego bardzo skrupulatnie się do niego przygotowuje. Obiecała Radkowi, że rzuci palenie, z czego piłkarz bardzo się ucieszył. Gwiazda od niedawna ostro trenuje z Ewą Chodakowską (zobacz: Małgorzata Rozenek ponownie ćwiczy pod okiem Ewy Chodakowskiej. Za pierwszym razem się nie udało), by mieć idealną figurę.

Od wiosny na antenie TVN-u będziemy mogli ja oglądać w roli gospodyni programu "Piekielny Hotel", gdzie Małgosia...zaświeci ciałem (zobacz: Małgorzata Rozenek w spocie Piekielnego Hotelu naga pod prysznicem! A Gordon Ramsey z gołą pupą).

Jednak tylko tam, bo jak sama powiedziała nie ma zamiaru wystąpić na okładce żadnego czasopisma dla mężczyzn, bo ta strefa zarezerwowana jest tylko dla ukochanego.

Proszę sobie wyobrazić, że ja, matka dwójki dzieci, mogłabym wystąpić na okładce np "Playboya". To zabrzmi strasznie, co teraz powiem, ale nie jest tak, że jestem od spełniania zachcianek mężczyzn, wielu mężczyzn. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało - powiedziała.

Aneta Zając ma również dwójkę dzieci, ale nie przeszkadzało jej to, by pokazywać swoje wdzięki na okładce Playboya.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na ramówce TVN
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na ramówce TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także