Małgorzata Rozenek wreszcie wyjawiła swój dietetyczny sekret! Żeby mieć talię osy przeszła istny horror! [WIDEO]

Małgorzata Rozenek dieta

Małgorzata Rozenek dieta

Małgorzata Rozenek o swojej diecie. Gwiazda zdradziła, jak dba o sylwetkę. W trosce o zdrowy i lepszy wygląd wyeliminowała słodycze, co wcale nie było łatwe. Jak zareagował jej organizm na brak cukru?

Małgorzata Rozenek 1 czerwca skończyła 41 lat, a mimo to wygląda lepiej niż niejedna 20-latka. Gwiazda może pochwalić się seksowna, atletyczną sylwetką. Pod jej adresem wielokrotnie padały komplementy ze strony krytyków mody czy internautów, którzy nie raz, ani nie dwa nie mogli wyjść z podziwu oglądać jej zdjęcia, na których główną rolę odgrywały smukła talia, długie nogi czy apetyczny biust.

Choć ciężko w to uwierzyć, gospodyni Projektu Lady musi prowadzić aktywny tryb życia i świadomie sięgać po produkty jakie spożywa, bowiem ma tendencję do tycia! O wszystkim Małgorzata opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Ja jeszcze z czasów szkoły baletowej wiem, że pewnych rzeczy nie wolno jeść. Należy naprawdę zwracać uwagę na to, co jemy, ale z drugiej strony jestem też osobą, która w niektórych sytuacjach bardzo łatwo przybiera na wadze. Później zaczęłam interesować się wpływem diety na nasze zdrowie, jak rozpoczęliśmy starania o dziecko. To ma naprawdę ogromny wpływ i jesteśmy w stanie wpłynąć na swoją płodność i płodność swojego mężczyzny tym, co jemy.

Małgorzata ze swojej diety wyeliminowała cukier. Gwiazda nie ukrywa, że pierwsze dni życia bez słodyczy były dla niej ciężkie, przez pierwsze siedem dni przeszła istny horror, który zakończył się już w kolejnym tygodniu. A jak jest obecnie?

Ja całe życie byłam osobą, która uwielbiała słodycze. Bardzo często jest tak, że słodycze nam się miło kojarzą. Ale jeżeli zaczynasz się orientować, że jeżeli nie zjesz czegoś słodkiego, to chodzisz poddenerwowana, że jeżeli nie zaczniesz dnia słodkim napojem, ale po południu, albo po obfitym obiedzie łapie cię chęć, na coś słodkiego, to jest to sygnał, że jest zaburzona gospodarka i najlepiej byłoby odstawić cukier na jakiś czas. Mnie się wydawało to bardzo trudne, jestem osobą bardzo racjonalnie się odżywiającą, a jednak pozwalałam sobie na te małe grzeszki jakimi są słodycze. W pewnym momencie postanowiłam kompletnie odstawić słodycze. Pierwszy tydzień był ciężki, drugi lżejszy a po dwóch tygodniach się okazuje, że życie bez słodyczy jest dużo prostsze i dużo zdrowsze.

Cała rozmowa z Małgorzatą poniżej:

Zobacz: Małgorzata Rozenek jest oburzona skandalem z chorym Jackiem Rozenkiem w szpitalu! W jakim obecnie jest stanie? [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Rozenek kusi dekoltem oraz opalonymi nogami! Wygląda tak apetycznie jak smakołyki z jej diety pudełkowej!

Zobacz: Małgorzata Rozenek o nowych odcinkach “Perfekcyjnej Pani Domu”! Jakie zmiany w kontynuacji show szykują producenci? [WIDEO]


Małgorzata Rozenek w szortach świętuje urodziny Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek w szortach świętuje urodziny Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek w czerwonej sukience

Małgorzata Rozenek w czerwonej sukience

Małgorzata Rozenek w porwanej mini idzie na kolację z Radosławem

Małgorzata Rozenek w porwanej mini idzie na kolację z Radosławem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×