Małgorzata Ostrowska-Królikowska czeka na wnuka. Nie ukrywa swojego podekscytowania

Małgorzata Ostrowska-Królikowska fot. Instagram, STUDIO GUDEJKO

Małgorzata Ostrowska-Królikowska fot. Instagram, STUDIO GUDEJKO

Małgorzata Ostrowska-Królikowska czeka na wnuka, czym pochwaliła się na Instagramie. Dodała wymowne zdjęcie, w którym nie ukrywa swojego podekscytowania.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest aktorką z wieloletnim doświadczeniem. Pracę przed kamerami zaczynała pod koniec lat 80. Wówczas zagrała pierwszą epizodyczną rolę w filmie Zero życia. Chociaż od tamtej pory regularnie pojawiała się na planach, na popularność musiała poczekać do 1997 roku. Wówczas dołączyła do obsady serialu Klan. Od tego momentu od blisko dwóch dekad wciela się w postać Grażyny Lubicz.

Aktorka spełnia się nie tylko zawodowo, ale także w życiu prywatnym. Gdy miała 18 lat poznała Pawła Królikowskiego, który był od niej o trzy lata starszy. Jak zgodnie przyznawali po czasie, połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia:

Kiedy zobaczyłem Małgośkę po raz pierwszy, była wiosna, pachniały magnolie. Pomyślałem: To na nią właśnie czekałem. I zacząłem ją podrywać – komentował Paweł Królikowski w rozmowie z Galą.

Małżonkowie powitali na świecie pięcioro dzieci: Antka, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego. Przez wiele lat tworzyli zgraną i szczęśliwą rodzinę. Niestety sielankę przerwała ogromna tragedia. Aktor zachorował i zmarł na początku 2020 roku. Jego żona nie pozostała jednak sama. Dzieci stały się dla niej opoką w tym trudnym czasie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska czeka na wnuka. Pokazała wymowne zdjęcie

Ostrowska-Królikowska po śmierci męża nie prosiła o urlop w serialu Klan. Rzuciła się w wir obowiązków i jak zdradziła przedstawicielka biura prasowego serialu, pracuje bardzo intensywnie:

Aktorka od poniedziałku wróciła na plan. Pracuje teraz bardzo intensywnie. Nie prosiła o urlop, podobnie jak Julia Królikowska. Ustalenia zapadły dopiero po pogrzebie –  komentowała w Fakcie Anna Wiejowska.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie tylko występuje przed kamerami, ale także aktywnie działa w social mediach, gdzie zdarza się, że zdradza wybrane smaczki z planu lubianego formatu. Tak jak w poniedziałkowe popołudnie, gdy ujawniła, że rodzina jej serialowej bohaterki się powiększy. Jak wynika ze zdjęcia, które udostępniła na Instastory, Bożenka (w tej roli Agnieszka Kaczorowska) zostanie mamą.

Czekamy na wnuka – podpisała zdjęcie, na którym pozuje w otoczeniu ekipy.

Oglądacie nowe odcinki serialu Klan?


Małgorzata Ostrowska-Królikowska czeka na wnuka

Małgorzata Ostrowska-Królikowska czeka na wnuka

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na ślubie Opozdy i Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na ślubie Opozdy i Królikowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×