Małgorzata Ohme poszła na całość: „Wrzucam gołe zdjęcie. Tak wyglądam rano”. Niektórym fanom zrobiło się smutno

Małgorzata Ohme - syn

Małgorzata Ohme - syn

Małgorzata Ohme pokazała się o poranku, bez retuszu i filtrów. "Wrzucam gołe zdjęcie" – napisała, relacjonując, że właśnie zjadła croissanta i wypiła kawę. Odważną publikacją nawiązała do Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją, który przypada na 23 lutego.

Instagram aż kipi od pięknie wystylizowanych zdjęć influencerek, które wyglądają jak milion dolarów. Odpowiednie filtry, lampy oświetlające twarz, makijaż i stylizacja potrafią zdziałać cuda, a przy okazji wprawić w kompleksy internautki, które utożsamiają się z widokiem ze zdjęcia. Wykreowana w sieci rzeczywistość coraz bardziej zaczęła uwierać najpopularniejszą psycholog dziecięcą w kraju. Małgorzata Ohme zadać kłam trendom lansowanym przez gwiazdy social mediów.

Prowadząca Dzień Dobry TVN ma 41 lat i przez wielu jest uważana za bardzo atrakcyjną kobietę. Spore grono widzów śniadaniówki wybiera o poranku kanał, którego jest gwiazdą, tylko po to, by posłuchać, co ciekawego ma do powiedzenia ich ulubienica. Ohme jak nikt inny potrafi poprowadzić dyskusje z gośćmi.

Małgorzata Ohme pokazała się o poranku, bez retuszu i filtrów. „Wrzucam gołe zdjęcie”

Dla gospodyni programu nie ma tematów tabu. Jako psycholog doskonale wie, że ludzie potrzebują wsparcia wyrażanego w różny sposób. Tym razem udzieliła go internautkom, które odwiedzają jej profil na Instagramie. Ohme zdobyła się na śmiałą publikację – taką jakiej na próżno szukać na profilach wielu gwiazd show-biznesu.

Małgorzata pokazała się bez makijażu. Zamieściła odważne zdjęcie o poranku, bez retuszu i bez żadnych efektów upiększających. Powiedziała, że ma już dość filtrów wygładzających cerę i podkręcających kolor tęczówki.

Mam dość filtrów a Wy? Wrzucam gołe zdjęcie – tak wyglądam rano, zaraz po kawie i croissancie. Za chwilę ułożę włosy, nałożę make up, dorysuję brakujące brwi, przykryję zmarszczki i plamy na skórze, róż na policzki dodający wdzięku i gotowa na miasto. Nie ma w tym nic złego, ale nie traćcie kontaktu z rzeczywistością. Nikt nie jest doskonały i to jest cudowne!

Prezenterka wyprowadziła z błędu wszystkich tych, którzy byli przekonani, że gwiazdy na co dzień, zwłaszcza o poranku, prezentują się tak samo nienagannie, jak na okładkach gazet czy w programach telewizyjnych. Przy okazji przypomniała, że dziś jest Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją, który obchodzony jest w naszym kraju nieprzerwanie od 20 lat.

Celebryci wyglądają rano tak samo jak niecelebryci. Matka Natura jest sprawiedliwa. Dobrego dnia. Ps. A dziś Dzień Walki z Depresją, zastanawiacie się, co ma wspólnego jedno z drugim? Bardzo dużo! Kultura obrazkowa z IG na pewno nie wpływa pozytywnie na nastrój wrażliwców. Przytulam Was Wszystkich

Publikacja Ohme wzbudziła mnóstwo emocji wśród internautów. W komentarzach nie brakuje słów od kolegów z branży. Wypowiedziały się m.in. inne znane propagatorki naturalnego piękna:

  • Paulina Krupińska: Przytulam do serducha. W każdym wydaniu piękna
  • Monika Mrozowska: To pierwsze co widzę, budząc się nad ranem, czego nie zastąpiłbym niczym innym. Prawdziwe piękno nigdy nie potrzebowało retuszu.

Fani również żywo zareagowali na publikację swojej mentorki. Niektórym zrobiło się smutno, widząc Małgorzatę Ohme z ponurym grymasem na twarzy:

  • Jak zawsze piękna, tylko ten brak uśmiechu…
  • Brakuje uśmiechu i byłoby cudnie.
  • Smutna pani Gosia…

Jedna z obserwatorek zwróciła uwagę, że „nie wszystkie Gosie tak potrafią”. Jak myślicie, kogo miała na myśli?


Małgorzata Ohme bez makijażu

Małgorzata Ohme bez makijażu

Małgorzata Ohme - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×