Małgorzata Kożuchowska z synkiem szaleją na plaży. Jaś to już bardzo wysoki chłopczyk

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska spędza urlop nad polskim morzem. Na Instagramie opublikowała kolejne zdjęcia z wakacji. Tym razem towarzyszy jej syn, Jan. Ale wyrósł! 

Małgorzata Kożuchowska odgrywa wiele ról. Występuje w teatrze, filmach, serialach. Przede wszystkim jest jednak mamą i skupia się na swoim synku, Jasiu. Chociaż teraz radzi sobie znakomicie, nie zawsze tak było. O cieniach macierzyństwa opowiedziała w rozmowie z magazynem Viva!:

Są kobiety, którym macierzyństwo przychodzi łatwo, organicznie. Ja nie miałam takiego szczęścia. Poza tym już moja ciąża była trudna. Byłam na lekach, spuchnięta, przytyłam. Przez ponad rok nie mogłam do siebie dojść. Zawsze byłam raczej szczupła, a tu nic nie mogłam zrobić. Małgosi matce to nie przeszkadzało. Małgosi aktorce – już tak. Każdy kostium był dla mnie za mały, we wszystkim wyglądałam źle. A tu plan, zdjęcia, konferencje prasowe.

Małgorzata Kożuchowska z synkiem nad morzem

Na szczęście Małgorzata Kożuchowska ten trudny okres ma już za sobą. Niedawno wraz z mężem i synem wybrała się nad polskie morze, o czym poinformowała na Instagramie. Dodała zdjęcie, na którym w bajecznej sukni, maluje serca na piasku. To jednak niejedyna pamiątka, którą gwiazda przywiezie znad morza.

W sobotę opublikowała kolejne fotografie zrobione na plaży. Tym razem pokazała dwa kadry: na pierwszym pozuje z synem, na drugim widać tylko Jasia. W opisie podkreśla, że chłopiec daje jej energię do działania:

Jaś – moja miłość! Moje turbo doładowanie! Mój eliksir młodości #mamaisyn #loveforever #power #foreveryoung #happy #familytime

Internauci są zachwyceni opisem, a także tym, że syn Małgorzaty tak szybko rośnie:

  • Zgadzam się dzieci dają napęd w życiu do końca naszego życia. Ich wiek nie stanowi dla nas różnicy.
  • Dzieci to największ <3 ….. Ile Jaś ma już lat? – mój Franek już 13. Więź coraz mocniejsza i a ja młodsza.
  • Ależ on rośnie! Dzieciaki to żywe złoto.

Trzeba przyznać, że nowe zdjęcia Jasia są urocze.


Małgorzata Kożuchowska z synkiem nad morzem

Małgorzata Kożuchowska z synkiem nad morzem

Małgorzata Kożuchowska z synem na urlopie

Małgorzata Kożuchowska z synem na urlopie

Małgorzata Kożuchowska w bajecznej sukni

Małgorzata Kożuchowska w bajecznej sukni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×