Szukaj

Małgorzata Kożuchowska w bajecznej sukni maluje serca na piasku. Co za strój!

Małgorzata Kożuchowska na plaży

Małgorzata Kożuchowska na plaży

Małgorzata Kożuchowska wyjechała nad Bałtyk i rozkoszuje się plażą i słońcem. Na najnowszej fotografii zachwyca bajeczną suknią. Zobaczcie.

Małgorzata Kożuchowska od początku kwarantanny była bardzo aktywna w sieci i zachwycała kreatywnością. Tak jak wielu aktorów starała się pozostać w kontakcie z widzami, mimo pandemii. Jej fani mogą liczyć na to, że na bieżąco informuje ich o tym co się u niej dzieje, a ona publikuje posty, które uprzyjemniają im czas.

Zachęcała do porządków, czytała bajki dla dzieci, udzielała wywiadów wprost z domowego biura, a czasem działy się niezapowiedziane atrakcje, jak podczas ostatniego nagrania, gdy przeszkodziły jej szczekające psy. Pokazała też, jak świętowała urodziny, a zdjęcia z jej party w stylu Alicji w Krainie Czarów były prawdziwym hitem. Przyszedł jednak czas na odpoczynek. Najpierw zachwyciła fanów ujęciami z Mazur, a także filmem, na którym w skąpym bikini rozkoszuje się jazdą motorówką, a teraz czaruje znad Bałtyku.

Małgorzata Kożuchowska w bajecznej sukni na plaży

Małgorzata Kożuchowska tym razem zabrała synka i męża nad Bałtyk. Pogoda piękna, więc można cieszyć się urodą polskich plaż, a jednocześnie wspierać dotkniętą pandemią branżę turystyczną.

Opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak palcem po piasku maluje serce. Ma wilgotne włosy, ale to jej suknia robi największe wrażenie. Jest po prostu bajkowa. Popatrzcie tylko na to połączenie różowego i pomarańczowego. Nikomu nie trzeba przypominać, że Kożuchowska ma niezwykłe wyczucie trendów, więc nie powinna nikogo dziwić jej wspaniała stylizacja.

 Love.#balticsea #familytime #holiday #onlypositivevibes @vicher_official #foto #mymom #specialmoments

Zdjęciem Kożuchowskiej zachwyceni są internauci.

  • Zdjęcie- petarda.
  • Pani Małgosiu a gdzie można taka sukienkę kupic? Wyglada Pani w niej przepięknie,
  • Nigdy nie lubiłam zestawienia tych dwóch kolorów a tu proszę jaka niespodzianka! Bosko! Można zobaczyć sukienkę w całej okazałości?
  • Pani Malgorzato sukienka przepiękna!
  • och te puchate ostre kolory, cudneeee – piszą.

Zdecydowanie, suknia jest przepiękną. Małgorzata Kożuchowska wie, co i jak nosić.


Małgorzata Kożuchowska w bajecznej sukni

Małgorzata Kożuchowska w bajecznej sukni

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska z Jasiem

Małgorzata Kożuchowska wybory prezydenckie 2020

Małgorzata Kożuchowska wybory prezydenckie 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×