Małgorzata Kożuchowska w skąpym bikini na łodzi motorowej. „Słoneczny patrol” to mało powiedziane

Małgorzata Kożuchowska w bikini

Małgorzata Kożuchowska w bikini

Małgorzata Kożuchowska długi weekend spędza na Mazurach. Dzisiaj piękno polskich jezior pokazała na fantastycznym wideo. Pędzi łodzią motorową w skąpym bikini. To trzeba zobaczyć.

Małgorzata Kożuchowska od początku kwarantanny jest bardzo aktywna w sieci i zachwyca kreatywnością. Jej fani mogą być na bieżąco z tym co się u niej dzieje, a ona publikuje posty, które uprzyjemniają czas jej obserwującym. Zachęca do porządków, czyta bajki dla dzieci, udziela wywiadów wprost z domowego biura, a czasem działy się niezapowiedziane atrakcje, jak podczas ostatniego nagrania, gdy przeszkodziły jej szczekające psy.

Małgorzata Kożuchowska w bikini prowadzi łódź motorową

Małgorzata Kożuchowska wraz z mężem, Bartłomiejem Wróblewskim i synkiem Jasiem długo weekend spędzają na Mazurach. Dzięki temu mieliśmy już okazję podziwiać, jak synek aktorki urósł. Aktorka nie ukrywa, że jest on dla niej całym światem, ale znajduje czas tez dla siebie.

Dzisiaj opublikowała na Instagramie wideo, na którym prowadzi łódź motorową. Nosi tylko skąpe bikini. Nie bez przyczyny podpisała film Słoneczny patrol. Taką figurą nie każda aktorka może się pochwalić. Kożuchowska najwyraźniej świetnie się bawi wśród jezior i lasów. Rozkoszuje się szybką jazdą, łapie promienie słońca i wiatr. Jest pięknie, są rozrywki, czegóż chcieć więcej?

Słoneczny patrol…#warmiaimazury #mamawakcji #familytime #fun #sunnyday #positivevibesonly – napisała.

Filmik zachwycił fanów Kożuchowskiej. Nie tylko podziwiają okoliczności, w jakich powstał. Komplementują także wygląd gwiazdy. Nie da się ukryć, że tak wyglądać w bikini chciałoby wiele kobiet.

  • Na pewno Pani kogoś uratuje jak w słonecznym patrolu.
  • Wow, wspaniale.
  • Ależ tam pięknie!
  • Jak dziewczyna Bonda.
  • Beach patrol, super każdy zadowolony.
  • Petarda – piszą internauci.

Wideo jest fantastycznie wakacyjnie, aż zachęca do wyjazdu nad jezioro, a Małgorzata Kożuchowska to prawdziwa petarda!


Małgorzata Kożuchowska w bikini

Małgorzata Kożuchowska w bikini

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×