Małgorzacie Kożuchowskiej puściły nerwy przez ukochane psy. Nie tak miało wyglądać jej popołudnie przy kawce

Małgorzata Kożuchowska z psami

Małgorzata Kożuchowska z psami

Małgorzata Kożuchowska z sernikiem i kawką zasiadła w ogrodzie, by w spokoju wypełniać swoje plany. Ciszę zakłóciły głodne psy, które doprowadziły aktorkę do szewskiej pasji. Wszystko się nagrało.

Małgorzata Kożuchowska, to jedno z aktorskich super nazwisk w naszym kraju. Nie dość, że jest cenioną aktorką teatralną, to w dodatku jest mega gwiazdą kina i telewizji, a także ikoną stylu. Jest twarzą wielu kampanii reklamowych, ale i akcji charytatywnych. Ostatnio zaangażowała się w pomoc dzieciom z najbiedniejszych rodzin. Na siepomaga.pl zorganizowała zbiórkę na komputery dla potrzebujących uczniów.

Akcja Milion na milion została stworzona z myślą o dzieciach, które mają znacznie trudniejszy start od innych. Nierówności społeczne sprawiają, że dla takich osób często jedyną szansą na lepsze jutro jest wykształcenie i dostęp do nauki. Teraz kiedy w dobie pandemii Covid-19 od kilku tygodni najmłodsi z najuboższych rodzin nie uczestniczą w zajęciach szkolnych i nie mają dostępu do nowych technologii – te nierówności społeczne jeszcze bardziej się pogłębiają… A kiedy dzieci w końcu wrócą do swoich normalnych zajęć, dostęp do tych narzędzi nadal będzie stanowił niezbędny element w ich codziennej edukacji – czytamy na stronie zbiórki.

Aktorka na rozgrzewkę wpłaciła trzydzieści tysięcy złotych. Akcja cieszy się dużym powodzeniem. Gdy Małgorzata chciała nagrać filmik z podziękowaniami dla darczyńców, w akcję wkroczyły jej psy.

Małgorzata Kożuchowska dyskutuje z psami

Swoje podziękowania gwiazda postanowiła nagrać w pięknie kwitnącym ogrodzie. Zasiadła więc przy stole z kubkiem kawy i kawałkiem domowego sernika, którego zaczęły domagać się jej psy.

 Najpierw będzie nagrany film… – przemówiła do psów aktorka.

Pupile jednak nic sobie z tego nie robiły, tylko niecierpliwie ujadały.

Najpierw będzie nagrany film, a potem dostaniecie sernik. Ale jak będziecie na mnie krzyczeć to nic nie będzie!!! – skrzyczała czworonogi ulubienica widzów.

Ku uciesze gwiazdy wyraźnie zszokowane czworonogi zamilkły:

Jak będziecie na mnie krzyczeć, jedna i druga, to nic nie dostaniecie.

Niestety to była tylko cisza przed burzą. Suczka i piesek po chwili zaczęły ujadać jeszcze głośniej, wyprowadzając aktorkę z równowagi.

Ja pierniczę… Niewychowana ta rodzina – podsumowała Kożuchowska.

Ogród Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata, cała w odcieniach błękitu na tle soczystej zieleni swojego ogrodu, prezentuje się wspaniale. Sam ogród, jak można dostrzec po raz kolejny, jest bardzo zadbany. Widzimy kilka odmian bratków, ale i idealnie przycięte żywopłoty.

To na pewno wspaniałe miejsce do relaksu po ciężkim dniu. Mamy nadzieję, że nagranie w końcu doszło do skutku. A pieski otrzymały upragnione ciasto.


Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska - 49. urodziny

Małgorzata Kożuchowska - 49. urodziny

Małgorzata Kożuchowska - garderoba

Małgorzata Kożuchowska - garderoba

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×