Małgorzata Kożuchowska pokazała syna
Małgorzata Kożuchowska, chociaż jest aktywa w sieci, bardzo rzadko publikuje wpisy, w których pokazuje swoich bliskich. Nadal nie upubliczniła wizerunku swojego synka, Jasia.
Aktorka nieczęsto wypowiada się na temat chłopca, a jeśli to robi, jej słowa błyskawicznie obiegają kolorową prasę. Tak było z wywiadem, którego Kożuchowska udzieliła dla magazynu Viva!. Opowiedziała, że było jej trudno odnaleźć się w roli mamy:
Małgorzata z reguły nie pokazuje syna, chociaż czasami zdarza jej się zrobić wyjątek. Tak jak ostatnio, gdy na Instastory opublikowała uroczą fotografię swojego małego księcia. Uchwyciła w kadrze moment, gdy chłopczyk leżał na podłodze z rozłożonymi rękami. Po jego bokach znajdowały się psy.
Piękne zdjęcie, prawda?