Małgorzata Foremniak oburzona plotkami na swój temat. Stanęła też w obronie Pawła Deląga! „Nie ma tu PÓŁ ZIARNKA prawdy!

Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg mają romans?

Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg mają romans?

Małgorzata Foremniak nie ma romansu z Pawłem Delągiem

Małgorzata Foremniak od lat nie ma szczęścia w miłości. Jej małżeństwo z Waldemarem Dzikim rozpadło się, związek z o wiele od niej młodszym Rafałem Maserakiem również nie przetrwał próby czasu i spalił na panewce. Ich romans był naprawdę płomienny i szeroko komentowany w mediach, ale koniec końców rozpadł się. pozostawiając piękną aktorkę ze złamanym sercem.

Długo była singielką i nie szukała pocieszenia w ramionach żadnego mężczyzny, aż wreszcie kilka tygodni temu w mediach zaczęły krążyć plotki o jej romansie z Pawłem Delągiem. Paweł, który od jakiegoś czasu sam był singlem, należy do grona najprzystojniejszych polskich aktorów. Nie byłoby więc nic dziwnego w tym, że Foremniak straciła dla niego głowę.

Jak jest prawda? Aktorka odniosła się do tych sensacyjnych pogłosek w rozmowie ze Zwierciadłem i ku rozpaczy fanów stanowczo zaprzeczyła, że cokolwiek ich łączy. Nie licząc pracy, oczywiście:

W tej plotce nie ma nawet pół ziarenka prawdy. Pewnie wzięło się to stąd, że gramy razem w sztuce „Być jak Elizabeth Taylor”. Spektakl obfituje w skrajne emocje: gorące namiętności, ale i kłótnie, dochodzi nawet do rękoczynów. Widocznie gramy na tyle wiarygodnie, że robi się z nas parę na życie – wyjaśniła gwiazda

Wygląda na to, że będzie jeszcze musiała poczekać na swoje szczęśliwe zakończenie. A może to jedynie zasłona dymna i próba chronienia swojej prywatności?

Jak myślicie?

Paweł Deląg ma już dość rozłąki z seksowną Małgorzatą Foremniak!? Wreszcie podjął decyzję życia!

Artur Żmijewski i Małgorzata Foremniak znowu razem w serialu!

Czwarty juror w “Mam talent”! Już w finale zobaczymy powiększony skład! Do Chylińskiej, Foremniak i Egurroli dołączy…


Małgorzata Foremniak - Doskonałość Mody Twojego Stylu 2018

Małgorzata Foremniak - Doskonałość Mody Twojego Stylu 2018

Paweł Deląg na imprezie Coca-Coli 2016

Paweł Deląg na imprezie Coca-Coli 2016

Małgorzata Foremniak - Bestsellery Empiku 2018

Małgorzata Foremniak - Bestsellery Empiku 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×