NewsyMałgorzata Foremniak szczera do bólu

Małgorzata Foremniak szczera do bólu

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Ewelina Buchnajzer
18.09.2014 07:44

Jak poradziła sobie z depresją i nękaniem przez stalkera?

Mowa tutaj o śmierci najbliższej osoby, czyli ojca aktorki. Foremniak i jego odejściu dowiedziała się podczas nagrań do Mam talent.

Rok temu zmarł po długiej chorobie mój tata. Brałam wtedy udział w programie "Mam talent". Weszłam na krótką przerwę do garderoby, zadzwonił telefon, usłyszałam, że tata odszedł. Zapaliłam dwa papierosy, poprawiłam make-up i wyszłam na plan - wyznała Foremniak.

Kolejnym ciosem był dla niej nękający stalker. Który początkowo był fanem, a później został przyjacielem. Niestety zaczął uprzykrzać jej życie i miał obsesję na punkcie gwiazdy (zobacz: Małgorzata Foremniak ma psychofana).

Czuję się osaczona. To inteligentny i przebiegły człowiek. Niestety, o chorym umyśle - tak mówiła w 2012 roku dla Se.pl Foremniak.

Mężczyzna rozpowiadał o aktorce nieprawdziwe informacje, podawał się za jej menedżera, szukał kontaktu z jej znajomymi. Próbował wyłudzać pieniądze, słał SMS-y itp.

Sprawa przeciwko temu człowiekowi toczy się w sądzie (...) Poczułam się jak wyrzucona z pędzącego pociągu na bosaka (...) Żyjesz i nie zdajesz sobie sprawy, że ktoś inteligentnie rozkłada ci życie na części. Niszczy twoje relacje z przyjaciółmi, znajomymi, miesza w kontaktach zawodowych, narażając cię nawet na ich utratę. A przede wszystkim sączy w ciebie kropla po kropli permanentne poczucie strachu i zagrożenia z zewnątrz. Inteligentnie i konsekwentnie jego chory umysł osacza z każdej strony. Coraz głębiej wpadasz w pułapkę. Boisz się już prawie wszystkiego (...) Mózg masz przeorany - powiedziała Foremniak.

Niestety kumulacja tych spraw doprowadziła do tego, że aktorka wpadła w depresję, o której głośno mówi dopiero dziś. Miała lęki, nie mogła spać, przyzwyczaiła sie do bólu brzucha, który towarzyszył jej każdego dnia. Sięgnęła dna, ale na szczęście wyszła z tego jeszcze silniejsza.

Zawsze jest moment krytyczny. Możesz utonąć albo się wynurzyć. Nad ranem pomyślałam: "czy kogoś obchodzi, że w jakimś pokoiku jest strzępek kobiety i wali łbem o mur. Do kur... nędzy, Foremniak, albo wóz, albo przewóz!" - wyznała w rozmowie z Twoim Stylem.

Dziś Foremniak jest w dobrej formie. Obecnie przebywa na Festiwalu Filmowym w Gdynii, gdzie na każdym kroku spotyka rzesze fanów (zobacz: Małgorzata Foreminak przyłapana na… [paparazzi]). Mamy nadzieję, że nie ma wśród nich kolejnego stalkera.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także