Szukaj

Nowy hit internetu! Jeden z komentarzy do meczu Polska-Niemcy przejdzie do historii

Polska wygrała z Finlandią 5:0

Make Life Harder o meczu Polska-Niemcy

Czwartkowy mecz Polski z Niemcami przyniósł nam wiele emocji. Ostatecznie nasza kadra zremisowała z zachodnimi sąsiadami. Dzięki kolejnemu zdobytemu punktowi, Polacy są coraz bliżej wyjścia z grupy. Ich zmagania podczas EURO 2016 obserwowała rekordowa liczba kibiców.

Zobacz: EURO 2016: Bardzo wysoka oglądalność meczu Polska-Niemcy

Tuż przed meczem, autorzy bloga Make Life Harder napisali na swoim Facebooku list otwarty do… Pana Boga! Jego treść rozbawiła internautów:

Szanowny Panie Boże, piszemy do Pana w sprawie dzisiejszego meczu Polaków z Niemcami. Nie wiemy, czy śledzi Pan piłkę, ale dla nas ten mecz to jak dla Pana Wielkanoc i Boże Ciało w jednym. Niestety, odkąd pamiętamy, mamy nieodparte wrażenie, że od zawsze miał Pan do Niemców słabość

Swój post Maciej i Lucjan zakończyli tak:

Podsumowując, sądzimy, że dzisiejszy mecz byłby idealną okazją na gest dobrej woli z Pana strony. To nie musi być nic spektakularnego, nikt tu nie mówi, że zaraz Kapustka z przewrotki na 3:0 i Polska mistrzem świata. Ale takie, dajmy na to, 2:1 po wyrównanym meczu byłoby naprawdę okej. Wie Pan co, remis, 2:2 i jesteśmy kwita. Miłym gestem byłaby kontuzja stawu skokowego u Thomasa Mullera, ale to jak już Pan uważa

Po zakończonym spotkaniu z Niemcami, autorzy Make Life Harder wydawali się zadowoleni. Napisali jeszcze jeden komentarz:

DRUGI LIST OTWARTY DO PANA BOGA

Szanowny Panie Boże,

dziękujemy. Jest Pan w porządku.

Już nie możemy doczekać się ich postu dotyczącego spotkania z Ukrainą! 😉

Komentarz Make Life Harder do meczu Polska-Niemcy

Komentarz Make Life Harder do meczu Polska-Niemcy

Maciej i Lucjan o meczu Polski z Niemcami

Maciej i Lucjan o meczu Polski z Niemcami


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×