Maja Sablewska po latach kokietuje Kubę Wojewódzkiego. Jego riposta? „Daj spokój. Ludzie to czytają”

Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska

Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska

Maja Sablewska wyznała miłość Kubie Wojewódzkiemu na Instagramie. Chyba nie na takiej riposty się spodziewała.

Wszystko zaczęło się od biografii Kuby Wojewódzkiego, w której dziennikarz odkrył nieznane dotąd kulisy polskiego show-biznesu. Król TVN-u opisał swoje intymne życie. Nie brakowało w nim znacznie młodszych kobiet. Showman przyznał się do bliskiej relacji m.in. z Agnieszką Kaczorowską, Martą Żmudą Trzebiatowską oraz – co było sporym zaskoczeniem – z Mają Sablewską.

Kiedy ją poznałem, była intrygującą tajemnicą przykrytą wyrafinowanymi tatuażami i nutką niedopowiedzenia. Ciekawiło mnie to. Otarliśmy się nawet o nieśmiały romans. Potem było już tylko gorzej. I bez tajemnicy – zdradził gwiazdor.

To wyznanie było o tyle dziwne, że przez wiele lat wydawało się, że Wojewódzki i Sablewska nie darzą się sympatią. Rzucało się to w oczy m.in. podczas programu X-Factor, w którym oboje byli jurorami. Ze strony Kuby nie brakowało uszczypliwych komentarzy pod adresem stylistyki. Nie oszczędzał jej także w swoich felietonach. Swego czasu opublikował nawet zdjęcie z Czesławem i Mają, którą nazwał: „jakąś panią”.  Tym komentarzem na tyle zniesmaczył fanów, że ci zaczęli wyrażać pod postem swoje niezadowolenie. Samej Majce też było nie w smak.

Literacki Łobuz w domu. Kto czytał? – komentowała biografię Sablewska.

Maja Sablewska wyznała miłość Kubie Wojewódzkiemu

O życiu prywatnym Kuby Wojewódzkiego plotkuje się od dawna. Przypisywano mu wiele romansów, a najlepszym tego dowodem jest kolekcja okładek kolorowych magazynów, którą pochwalił się na Instagramie. Na czołówkach towarzyszą mu najpiękniejsze gwiazdy show-biznesu. Gwiazdor łączony był z takimi pięknościami jak Agnieszka Woźniak-Starak (wtedy Szulim), Olga Bołądź, Alicja Bachleda-Curuś, a nawet… Małgorzata Rozenek.

A tymczasem w piwnicy niespodzianka.  Gdyby nie rzetelne dziennikarstwo oparte na arktycznym obiektywizmie i demonicznym warsztacie to zupełnie bym nie wiedział co u mnie słychać… – skomentował okładkę Kuba.

Pod postem zaroiło się od komentarzy. Jeden z nich napisała Maja Sablewska – bohaterka jednej z publikacji.

A tak Cię lubiłam – zagaiła Majka.

Kuba błyskawicznie odpowiedział swojej znajomej z jury X-Factora:

Daj spokój. Ludzie to czytają.

Maja pozostawała nieugięta:

Nawet kochałam… przez chwilę.

Kuba na to wyznanie już nie zareagował. A może kontynuowali te wspominki w prywatnych wiadomościach. Jak myślicie?


komentarze pod postem Kuby Wojewódzkiego

komentarze pod postem Kuby Wojewódzkiego

Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki pogodzili się?

Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki pogodzili się?

X Factor, pierwsza edycja

X Factor, pierwsza edycja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×