Maja Sablewska i Victoria Beckham spotkały się na salonach! Gwiazda TVN-u zakasowała Posh Spice swoją stylizacją!

Maja Sablewska, Victoria Beckham spotkanie

Maja Sablewska, Victoria Beckham spotkanie

Maja Sablewska i Victoria Beckham podały sobie ręce! Dwie najpopularniejsze stylistki – polska i brytyjska – spotkały się w Londynie. Wspólne zdjęcie umieściła na Instagramie gwiazda TVN Style. Czy wyglądała lepiej od byłej Spice Girl?

Kiedy kilka lat temu Maja Sablewska rozstawała się ze swoimi podopiecznymi i kończyła pracę jako menadżerka gwiazd, chyba nikt nie przypuszczał, że wyrośnie na taką gwiazdę, jaką jest dzisiaj. Sukces przyszedł bardzo szybko. Już w 2011 roku otrzymała angaż w TVN-ie – u boku Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila zasiadła w jury polskiego X-Factora. Choć w show nie zabawiła zbyt długo, bo tylko jeden sezon, było to przepustką do wielkiej kariery.

Po definitywnym zakończeniu pracy w środowisku muzycznym została prezenterką. Otrzymała swój autorski program, w którym mogła spełniać się jako stylistka. Pod jej okiem Polki przechodziły metamorfozy, nad którymi pałał zachwytem cały kraj. Z zaniedbaną kobietą, która często się nią nie czuła, Majka prawdziwe robiła cuda. Ona sama zresztą przeszła niebywałą metamorfozę. Zmieniła kolor włosów, pozbyła się aparatu na zębach, okularów i dzisiaj mało kto poznałby ją na starych zdjęciach.

Przez te wszystkie lata szukała również swojego stylu. Odkąd go odnalazła, pozostaje mu wierna. W jej garderobie najczęściej znaleźć można drogie, markowe rzeczy, jednak bardzo klasyczne w ulubionych kolorach, czerni i czerwieni. Tym samym Sablewska nigdy nie ukrywała, że jej inspiracją była Victoria Beckham. Nic więc dziwnego, że styliska marzyła o spotkaniu z projektantką, do którego doszło kilka dni temu. Wspólnym zdjęciem z gwiazdą pochwaliła się na swoim Instagramie pisząc:

Ten rok zaczął się dla mnie wyjątkowo, pod różnymi względami. A spotkanie z Victorią było spełnieniem moich najskrytszych marzeń (…) po raz pierwszy, naprawdę poczułam, że wszystko jest możliwe – czytamy.

Jej entuzjazm podzieliły oczywiście fanki, które zdjęcie zalały licznymi komentarzami:

  • Wow! Zazdroszczę!
  • Piękne kobiety, super spotkanie!
  • Wow, gratuluję Maju! Obie jesteście dla mnie inspiracją.
  • Mega dwie ikony!

Nie ma co za wiele komentować. Na zdjęciu dwie inspirujące i stylowe panie. Ciężko stwierdzić, która wyglądała lepiej, ale nasz głos wędruje na konto Majki 🙂

Zobacz: Polska Angelina przeszła metamorfozę! Maja Sablewska zmieniła wyzywającą celebrytkę w prawdziwą damę dworu! [WIDEO]

Zobacz: Spektakularna wpadka Mai Sablewskiej! Paparazzi podziwiali jej bielizne w całej okazałości!

Zobacz: Wielka nienawiść Mai Sablewskiej i Kuby Wojewódzkiego przerodziła się w piękną miłość! Komentarz gwiazdy tylko to potwierdza!


56775837_445313712873543_7530036912740839183_nMaja Sablewska – Sephora Trend Report 2019

Maja Sablewska – Sephora Trend Report 2019

Maja Sablewska – TVN jesienna ramówka 2018

Maja Sablewska – TVN jesienna ramówka 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×