Szukaj

Maja Sablewska i Victoria Beckham spotkały się na salonach! Gwiazda TVN-u zakasowała Posh Spice swoją stylizacją!

Maja Sablewska i Victoria Beckham podały sobie ręce! Dwie najpopularniejsze stylistki – polska i brytyjska – spotkały się w Londynie. Wspólne zdjęcie umieściła na Instagramie gwiazda TVN Style. Czy wyglądała lepiej od byłej Spice Girl?
Maja Sablewska, Victoria Beckham spotkanie

Maja Sablewska, Victoria Beckham spotkanie

Kiedy kilka lat temu Maja Sablewska rozstawała się ze swoimi podopiecznymi i kończyła pracę jako menadżerka gwiazd, chyba nikt nie przypuszczał, że wyrośnie na taką gwiazdę, jaką jest dzisiaj. Sukces przyszedł bardzo szybko. Już w 2011 roku otrzymała angaż w TVN-ie – u boku Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila zasiadła w jury polskiego X-Factora. Choć w show nie zabawiła zbyt długo, bo tylko jeden sezon, było to przepustką do wielkiej kariery.

Po definitywnym zakończeniu pracy w środowisku muzycznym została prezenterką. Otrzymała swój autorski program, w którym mogła spełniać się jako stylistka. Pod jej okiem Polki przechodziły metamorfozy, nad którymi pałał zachwytem cały kraj. Z zaniedbaną kobietą, która często się nią nie czuła, Majka prawdziwe robiła cuda. Ona sama zresztą przeszła niebywałą metamorfozę. Zmieniła kolor włosów, pozbyła się aparatu na zębach, okularów i dzisiaj mało kto poznałby ją na starych zdjęciach.

Przez te wszystkie lata szukała również swojego stylu. Odkąd go odnalazła, pozostaje mu wierna. W jej garderobie najczęściej znaleźć można drogie, markowe rzeczy, jednak bardzo klasyczne w ulubionych kolorach, czerni i czerwieni. Tym samym Sablewska nigdy nie ukrywała, że jej inspiracją była Victoria Beckham. Nic więc dziwnego, że styliska marzyła o spotkaniu z projektantką, do którego doszło kilka dni temu. Wspólnym zdjęciem z gwiazdą pochwaliła się na swoim Instagramie pisząc:

Ten rok zaczął się dla mnie wyjątkowo, pod różnymi względami. A spotkanie z Victorią było spełnieniem moich najskrytszych marzeń (…) po raz pierwszy, naprawdę poczułam, że wszystko jest możliwe – czytamy.

Jej entuzjazm podzieliły oczywiście fanki, które zdjęcie zalały licznymi komentarzami:

  • Wow! Zazdroszczę!
  • Piękne kobiety, super spotkanie!
  • Wow, gratuluję Maju! Obie jesteście dla mnie inspiracją.
  • Mega dwie ikony!

Nie ma co za wiele komentować. Na zdjęciu dwie inspirujące i stylowe panie. Ciężko stwierdzić, która wyglądała lepiej, ale nasz głos wędruje na konto Majki 🙂

Zobacz: Polska Angelina przeszła metamorfozę! Maja Sablewska zmieniła wyzywającą celebrytkę w prawdziwą damę dworu! [WIDEO]

Zobacz: Spektakularna wpadka Mai Sablewskiej! Paparazzi podziwiali jej bielizne w całej okazałości!

Zobacz: Wielka nienawiść Mai Sablewskiej i Kuby Wojewódzkiego przerodziła się w piękną miłość! Komentarz gwiazdy tylko to potwierdza!


56775837_445313712873543_7530036912740839183_nMaja Sablewska pokazała się we francuskich majtkach

Maja Sablewska pokazała się we francuskich majtkach

Maja Sablewska – Sephora Trend Report 2019

Maja Sablewska – Sephora Trend Report 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×