Szukaj

Maja Hyży pochwaliła się pokoikiem córki. Nie brakuje stylowych dodatków, które uwielbiają polskie gwiazdy

Maja Hyży pokoik córki

Maja Hyży pokoik córki

Maja Hyży doskonale sprawdza się w macierzyństwie. Gwiazda od lata zeszłego roku cieszy się narodzinami swojej córeczki Antosi. Pokazała, jak wygląda jej pokoik.

Maja Hyży w lipcu zeszłego roku powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Dopiero gdy była w zaawansowanej ciąży pochwaliła się światu szczęśliwą nowiną. Od tamtej pory chętnie udzielała wywiadów, w których opowiadała o przygotowaniach do porodu. Ojcem jej dziecka jest jej partner Konrad, którego zdjęcia możemy oglądać na jej Instagramie. Zakochani oczekiwali na narodziny córeczki, a informacją o płci dziecka podzieliła się z fanami na chwilę przed porodem. Wcześniej jednak starała się zbudować napięcie wokół tej sytuacji i dodała kilka zdjęć naprowadzających.

Od momentu narodzin córki dumna mama chętnie publikuje w sieci zdjęcia swojej pociechy. Śliczna Antonina szybko zawładnęła nie tylko sercem swoich rodziców i starszych braci, ale także obserwatorów swojej mamy. Fani nie szczędzą komplementów pod adresem dziewczynki, a każde jej kolejne zdjęcie wzbudza spory zachwyt. Córeczka towarzyszyła Mai także podczas oficjalnego wyjścia, gdzie wokalistka debiutowała jako ambasadorka perfum.

Maja Hyży pokazała pokoik córeczki

Maja bardzo prężenie prowadzi swoje social media i stała się już popularną influencerką. Świeżo upieczona mama chętnie poleca produkty dla dzieci i mam, a w konsekwencji tego na jej profilu pojawia się mnóstwo kadrów, na których możemy podziwiać jej piękne mieszkanie. Niedawno pokazała pokoik Antoniny, która jest już całkiem sporym bobasem. Dziewczynka za chwilę skończy 7 miesięcy.

Na zdjęciu możemy zobaczyć, że artystka w kwestiach wystroju zdecydowanie stawia na minimalizm. W kąciku Tosi znajduje się drewniane łóżeczko bardzo popularnej wśród polskich gwiazd marki Woodies. Taki sam mebelek dla swoich dzieci wybrały także Maffashion i Anna Lewandowska.

Nie wiem kiedy ten czas uciekł. Mam wrażenie, jakbym niedawno szykowała dla Tosi jej pierwsze łóżeczko, jej pierwszą zabawkę, składała pierwsze bodziaki do szafy. A to już prawie 7 miesięcy za Nami. Zabieramy się za rozkręcanie tego cudownego łoża od @woodiessafedreams a skręcamy nowe, już znacznie większe również od Nich. 

W pokoiku dziewczynki nie zabrakło stylowych dodatków, takich jak obrazki na ścianie, czy okrągły dywanik pleciony ze sznurka. Są też jasne zasłony, chroniące przed ostrym słońcem, a wnętrze ociepla piękna drewniana podłoga. Okazuje się, że wystrój już niedługo ulegnie zmianie, ponieważ Antosia już wyrosła z niemowlęcego łóżeczka i za chwilę w jej pokoju stanie już bardziej poważny mebel dla maluchów.


Maja Hyży z córeczką Antoniną

Maja Hyży z córeczką Antoniną

Jak mieszka Maja Hyży?

Jak mieszka Maja Hyży?

Jak mieszka Maja Hyży?

Jak mieszka Maja Hyży?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×