Szukaj

Maja Hyży pokazała łóżeczko Antoniny. Zainspirowała się trochę Maffashion, trochę Anną Lewandowską

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży pochwaliła się łóżeczkiem dla córeczki. Okazuje się, że wybrała ten sam co Maffashion dla synka. Jednak w kolorze wypromowanym przez Anię Lewandowską.

Maja Hyży powitała na świecie swoje trzecie dziecko w lipcu tego roku. Gwiazda, będąc już w zaawansowanej ciąży, pochwaliła się ze światem radosną nowiną. Razem z partnerem Konradem oczekiwali na narodziny córeczki. O płci nowego członka rodziny artystka poinformowała swoich fanów na Instagramie. Wcześniej jednak dodała kilka zdjęć, którymi umiejętnie zbudowała napięcie wokół całej sytuacji.

Teraz maleńka dziewczynka zdecydowanie zawładnęła nie tylko sercem mamy, ale również i jej obserwatorów, gdyż Maja regularnie umieszcza w sieci wspólne zdjęcia i zbiera kolejne zachwyty. Chętnie udziela także wywiadów na temat macierzyństwa, czy porodu. Dumna mama zabrała także córeczkę na oficjalne wyjście. Był to event, gdzie Maja zadebiutowała w roli ambasadorki perfum.

Maja Hyży pokazała łóżeczko dla córki

Z całą pewnością można stwierdzić, iż córeczka jest jej spełnieniem marzeń i dopełnia uczucie pomiędzy nią a życiowym partnerem. Maja promienieje ze szczęścia i celebruje każde ważne momenty w rodzinnym życiu. Taką okazją było ukończenie przez Antoninę pierwszego miesiąca życia. Po kolejnym skończonym miesiącu na profilu artystki również ukazał się post wraz z córeczką. Przy okazji mogliśmy podziwiać model wózka, jaki dla niej wybrała. Kosztował bagatela ponad 7 tysięcy złotych.

Łóżeczko Tosi też nie należy do najtańszych. Ten sam model wybrała także dla swojego synka Maffashion, choć ona postawiła na całkiem inny kolor – na odcienie szarości. To produkt polskiej marki Woodies. Przypomnijmy, że również Anna Lewandowska zdecydowała się kupić mebelek tej firmy, jednak wybrała kolor brązowy i taki też w swoim pokoju ma mała Antonina.

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy cenę łóżeczka oraz dostępność. Model Stardust Cot dostaniecie już w cenie 499 złotych.


Maja Hyży pokazała łóżeczko

Maja Hyży pokazała łóżeczko

łożeczko Laury Lewandowskiej

łożeczko Laury Lewandowskiej

Maffashion pokazała łóżeczko dla dziecka

Maffashion pokazała łóżeczko dla dziecka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×