Szukaj

Maja Hyży z okazji drugiego miesiąca kupiła córeczce nowy wózeczek. Cena? „Tylko” 7 tys. złotych

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży pochwaliła się kadrem z córeczką. Dziewczynka właśnie skończyła 2 miesiące. Jednak uwaga wszystkich skupiła się na luksusowym wózku. Model nie dla każdego. Ile kosztuje?

Maja Hyży nieco ponad miesiąc temu powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Gwiazda, będąc w zaawansowanej ciąży, pochwaliła się ze światem radosną nowiną. Razem z partnerem Konradem oczekiwali na narodziny córeczki. O płci nowego członka rodziny artystka poinformowała swoich fanów na Instagramie. Wcześniej jednak dodała kilka zdjęć, którymi umiejętnie zbudowała napięcie wokół całej sytuacji.

Teraz maleńka dziewczynka zdecydowanie zawładnęła nie tylko sercem mamy, ale również i jej obserwatorów, gdyż Maja regularnie umieszcza w sieci wspólne zdjęcia i zbiera kolejne zachwyty. Chętnie udziela także wywiadów na temat macierzyństwa, czy porodu. Dumna mama zabrała także córeczkę na oficjalne wyjście. Był to event, gdzie Maja zadebiutowała w roli ambasadorki perfum.

Córeczka Mai Hyży ma już dwa miesiące

Z całą pewnością można stwierdzić, iż córeczka jest jej spełnieniem marzeń i dopełnia uczucie pomiędzy nią a życiowym partnerem. Maja promienieje ze szczęścia i celebruje każde ważne momenty w rodzinnym życiu.

Niedawno artystka dodawała zdjęcie z okazji ukończenia miesiąca życia przez Antoninę. Dziś natomiast możemy przekonać się o tym, jak szybko mija czas, gdyż dziewczynka właśnie skończyła kolejny miesiąc. Hyży z tej okazji udostępniła uroczą fotkę z córeczką, jednak nas oprócz tego widoku zaciekawił również wózek dziewczynki. Okazuje się, że ten model nie jest dla każdego.

Mój Anioł kończy dziś dwa miesiące. Dokładnie 63 dni jest z nami. Miłość nie do opisania – napisała artystka.

Mama czule przytula Antosię, a ta z ufnością wtula w nią główkę. Obok stoi także wspomniany wózek marki Cybex model pochodzi z najnowszej kolekcji 2020 i nosi nazwę Blossom. Oprócz pięknego designu i różanego printu zdecydowanie wyróżnia go cena. Zapewne nie każdy może pozwolić sobie na ten wydatek, gdyż kosztuje bagatela ponad 7 tysięcy złotych.

Marka Cybex cieszy się uznaniem wśród gwiazd. Przypomnijmy, że wózki tej firmy ma Anna Lewanodwska, Agnieszka Radwańska oraz Małgorzata Rozenek.


Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

wózek Mai Hyży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×