NewsyMaja Hyży nową gwiazdą Polsatu. Przyjęła propozycję nie do odrzucenia. Szykuje się hit!

Maja Hyży nową gwiazdą Polsatu. Przyjęła propozycję nie do odrzucenia. Szykuje się hit!

Maja Hyży
Maja Hyży
Zuza Maciejewska

14.11.2020 12:00, aktual.: 14.11.2020 14:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maja Hyży w tym roku została mamą po raz trzeci. Wraz ze swoim partnerem, Konradem, powitali na świecie córeczkę, Antosię. Chociaż od momentu porodu dumna artystka pokazała kilka fotografii dziewczynki, dopiero gdy skończyła trzy miesiące, gwiazda pokazała jej twarz. Na Instagramie opublikowała urocze zdjęcie, na którym kruszynka znajduje się w centralnym punkcie. Internauci nie mieli wątpliwości, że urodę odziedziczyła po mamie.

Piosenkarka na co dzień może liczyć na wsparcie swojego ukochanego. Chociaż razem wychowują dziecko, na razie nie myślą o formalizowaniu swojej relacji. Jest im dobrze tak, jak jest.

Maja Hyży weźmie udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wkrótce Hyży stanie przed nie lada wyzwaniem. Jak donosi Fakt, opiekę nad dzieckiem połączy z występami i przygotowaniami do programu rozrywkowego Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Właśnie kompletowana jest lista uczestników, którzy wystartują w czternastej edycji. Tabloid jest przekonany, że wśród nich jest też Maja.

Znajomi Hyży w rozmowie z dziennikiem zdradzają, że piosenkarka wahała się, czy powinna przyjąć tę propozycję. Gdy jednak jej partner zapewnił ją o pomocy w opiece nad dzieckiem, postanowiła dłużej nie zwlekać:

Maja dłuższą chwilę zastanawiała się, czy to nie za szybko. Ale stwierdziła, że uda jej się pogodzić obowiązki mamy z nagraniami do programu. Bardzo chce się rozwinąć jako artystka i uważa, że da sobie radę. Jej partner powiedział, żeby się niczym nie martwiła, bo on weźmie na siebie opiekę nad dziećmi — podają osoby z otoczenia gwiazdy.

Pomimo że na ten moment Maja Hyży nie odniosła się do doniesień tabloidów, prawdopodobnie w programie wystąpi u boku innych gwiazd. Portale donoszą, że na scenie zobaczymy gwiazdę 365 dni Annę Marię Sieklucką, Tamarę Arciuch i Magdalenę Narożoną. Chociaż show na antenie Polsatu zadebiutuje wiosną, nagrania mają ruszyć już niebawem.

Maja Hyży pokazała łóżeczko
Maja Hyży pokazała łóżeczko
Maja Hyży
Maja Hyży
Maja Hyży
Maja Hyży
Maja Hyzy na romantycznym zdjęciu
Maja Hyzy na romantycznym zdjęciu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także